Foto: Instagram.com (lateciat)

Michaela / / Série
"Budem šťastná, až keď schudnem 10 kilogramov," povie si nejedna žena, ktorá sa niekedy až príliš kriticky pozerá na svoj obraz v zrkadle. Modelka La’Tecia je však chodiacim dôkazom toho, že to môže byť aj úplne inak.

Viete, koľko štíhlych žien má skutočné problémy so sebavedomím? Veľmi veľa. Napĺňa ich strach, napriek tomu, že vyzerajú dokonale. „Každé ráno si stávam na váhu, pričom sa desím čísla, ktoré tam uvidím,“ tvrdí jedna zo štíhlych krások, ktorá sa aj v štyridsiatke vopchá do nohavíc pre tínedžerov. Potajme tvrdí, že život v „perfektnom“ tele môže byť niekedy hotové peklo. Aj La’Tecia z Los Angeles vie o tom svoje. Preto sa vzdala svojho lipnutia na postave a tvrdí, že to bolo to najlepšie rozhodnutie jej života.

Samozrejme, keď La’Tecia Thomas začala priberať, nezaobišlo sa to bez klebiet. Najmä niektoré ženy vedia byť veľmi kritické na výzor tých ostatných. Ľudia nechápali, ako to mohla nechať zájsť až tak ďaleko. Z konfekčnej veľkosti 36 sa vypracovala na veľkosť 46. A očividne ju to vôbec netrápi. Pochopila, že trápiť sa kvôli číslu na váhe vôbec za to nestojí.

Kedysi jej vadilo, že má malý zadok. Dnes jej ho obdivujú mnohíTáto 26-ročná kráska by o chudnutí vedela rozprávať asi do nekonečna. Dokonale pozná strachy, pár gramov navyše ju ponorilo do hlbokej depresie. Cvičila tri hodiny denne a nemala takmer žiaden súkromný život. Všetko sa točilo len okolo jej postavy. No jedného dňa si uvedomila, že život naozaj nie je o chudnutí. Nemôcť si nikdy vychutnať jedlo, priateľov, oddych, pretože všetok váš čas pohlcuje kult tela. La’Tecia sa preto nebojí otvorene rozprávať o nezdravom, egocentrickom spôsobe života, ktorým je posadnutá naša spoločnosť, ktorá berie pár kíl navyše ako  nežiadúci hendikep.

Nepoznala nič, len cvičenie a extrémnu diétu

I was going through my phone and I found this old photo of me back when I was training to compete in a bikini competition. So many people will look at this photo and make physical comparisons and say they would prefer me 'before'. I prefer me at any weight as long as I'm happy. It's okay to love yourself no matter what your size is. I remember how unhappy I was In the picture to the left, I would loathe certain parts of my body- particularly my bum/ thighs because that was and is the hardest part of my body to loose. I had so many insecurities, I compared myself to other women and I lacked confidence. Since changing my outlook on life and learning to embrace who I am, I know that hypothetically if I were to go back to what I used to be I would be so much happier and content than what I was because I've learned to love me. Your mental health is just as important as your physical. Also I'm not saying it's okay to be inactive and make unhealthy choices, I think it's about finding balance, listen to your body, you know what's best for it. 🌻

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀La'Tecia (@lateciat) on„Mnohí ľudia by uprednostnili radšej moje „chudšie ja,“ než to, ako vyzerám teraz. Ale keď sa pozriem na tú fotografiu, vidím, že som na nej vôbec nebola šťastná. Stal sa zo mňa chodiaci uzlík nervov a naozaj to za to nestálo,“ tvrdí  La’Tecia, ktorá si až po priberaní začala užívať život. A nasledujúce fotky vás presvedčia, že je z nej naozaj pekná baba.

Ženám, ktoré sú „krv a mlieko“ nechýba sexappeal. Práve naopak

I love how he looks at me 😩😻 miss this ball of fur.. For anyone who asks, lips are @gerardcosmetics plum crazy liquid lipstick

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀La'Tecia (@lateciat) on


Modeling vôbec nezavesila na klinec

Some serious booty leaning happening here 😳 Dress- @hearusroarau

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀La'Tecia (@lateciat) on


Niekedy stačí vyjsť zo zóny pohodlia. A jvy máte odvahu obliecť si bikiny?


Život si treba užívať, nie celý ho premárniť drastickými diétami


Váži takmer 100 kilogramov a neľutuje ani jedno kilo navyše


Chceli by ste ísť na rande so ženou, ktorá sa po celý čas pchá len zeleninovým šalátom?

Hoping Sydney has got some nice weather for me 🤞🏼 Dress- @fashionnovacurve use code LATECIAXO for 15% off order

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀La'Tecia (@lateciat) on

Sunday mornings 🌬

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀La'Tecia (@lateciat) onMnohí ľudia si myslia, že Late sa vôbec o seba nestará. Tá však tvrdí, že to nie je pravda. Cvičí, športuje, a nepohrdne ani zeleninou. Len zmenila postoj k svojmu telu a nerobí z neho centrum vesmíru. Mnoho pozitívnych komentárov dostáva od dievčat vo vývoji, a to ju veľmi teší. Verí, že práve preto má jej prezentácia zmysel. A hejteri? Tí sa nájdu asi všade. Vždy im bude niečo vadiť, avšak to je len a len ich problém.

Pozri aj: Od 10 centov až po 95 eur. Aj za takéto sumy ste si mohli v Anglicku kúpiť v aukcii niekoho manželku

independent.co.uk
0
Komentovať (0)