Foto: flickr.com (Ann Larie Valentine)

Michaela Galambošová / / Série
Mnohí si myslia, že profesor to svojím počinom prehnal. Iní mu fandia. Tak či onak, netradičný profesor sa stal okamžite hitom internetu.

Čo je tá najhoršia vec, ktorú vám  urobil profesor? Dal vám nečakaný test? Alebo vás prinútil drhnúť lavice zalepené od žuvačiek? Väčšina profesorov vie, že slovná kritika študentov má takmer nulový účinok. Istý nemenovaný profesor sa však rozhodol poriadne pritvrdiť. Študentov v triede čakala otvorená rakva, v ktorej ležal ich profesor.

V prvom rade to musel byť šok. Veď niektorým ľuďom už len samotný pohľad na truhlu robí ťažkosti. Profesor si však určite téma smrti nebola až taká desivá, keďže si ju vybral ako modelový príklad na to, aby dal svojím študentom poriadnu príručku, na ktorú určite nezabudnú až do konca života. Ľahol si do truhly, aby tak ukázal svojím študentom, že ho zabili výsledky ich testov. O tomto počine sa svet dozvedel vďaka študentovi Máriovi, ktorý toto gesto učiteľa považuje za maximálne trápne. Aký je váš názor?

Naozaj netradičná metóda vzdelávania


Tým sa však celý absurdný príbeh nekončí. Profesorova netradičná edukačná metóda vyvolala otázky viacerých užívateľov. „Truhla je dosť drahá záležitosť. To ju kúpil, alebo sa dá aj prenajať? Mám plnú hlavu otázok!“ píše užívateľka scintillating sax. Ďalší považujú profesora ležiaceho v truhle sa vrchol trápnosti, iní majú obavy o to, či je skutočne nažive. „Vyzerá ako mŕtvola!“ dočítame sa v jednom z početných komentároch.

Ktovie, ako však na správanie profesora bude reagovať vedenie školy. Neporušil isté morálne či etické hranice? A čo si o tom myslíte vy?

Pozri aj: Majú emóciu ale aj zmyselnosť. Vďaka týmto erotickým ilustráciám na chladnú jeseň hneď zabudnete

indy100.com
0
Komentovať (0)