AMC

Tvorcovia seriálu Better Call Saul sa pohrávajú s myšlienkou nadviazať spoluprácu so starým dobrým Bryanom Cranstonom. Do akej miery však bude angažovaný, je stále otázne.

Bryan Cranston sa má objaviť v tretej sérii Better Call Saul, ktorá bude mať premiéru na Netflixe a to presnejšie jedenásteho apríla.

Drvivá väčšina fanúšikov seriálu Breaking Bad ostala sklamaná, keď bola v roku 2013 odvysielaná jeho posledná časť. Keďže seriál získal natoľko pozitívne odozvy, štáb sa rozhodol vytvoriť spin off prequel zvaný Better Call Saul. Spin off však za svojou prvotinou v žiadnom prípade nezaostáva.

AMC

Ak seriál Better Call Saul nesledujete, máme pre vás menšie vysvetlenie, o čo sa v ňom jedná. Hlavným hrdinom seriálu je Saul Goodman (Bob Odenkirk), ktorého môžeme poznať ako právnika hlavného hrdinu zo seriálu Breaking Bad. V minulosti bol Saul jednoduchým právnikom, no počas sérií sa jeho charakter postupne mení a začína pracovať pre podsvetie. Saul však srší vynaliezavosťou, aj keď ho vo svojej ceste za úspechom brzdia nemalé prekážky.

AMC

Tvorcovia majú však nemalé nádeje tento prerod zdokumentovať tak, že sa postupne budú objavovať ďalšie známe postavy z pôvodného seriálu Breaking Bad. Už v minulosti sa na obrazovkách objavil Jonathan Banks, ostalo však otázne, či sa niekedy objaví aj Heisenberg (Bryan Cranston), pretože seriál sa odohráva ďaleko predtým, ako na seba mohli títo dvaja kumpáni natrafiť.

Predtým ako budete nadšene pobehovať po miestnosti a tešiť sa na jeho návrat, vás však budeme musieť sklamať. Bryan Cranston nedostane úlohu na obrazovke, ale za scénami. Bob Odenkirk sa vyjadril na túto tému nasledovne: „Nestretávame sa s Bryanom Cranstonom často a dokonca nechodíme spolu ani každý deň do baru, no raz za čas sa stretneme. Sleduje show a je na nás hrdý. Tak sme sa dohodli, že čoskoro spolu natočíme epizódu, pri ktorej môže zaujať post režiséra. Veľmi radi by sme ho dostali zase späť na palubu.“

Twitter

Bryan Cranston na otázku, či sa vráti na scénu ako Walter White, reagoval nasledovne: „Počas sérií sa postupne začína objavovať viac postáv zo sveta Breaking Bad, čo je pre mňa veľmi vzrušujúce. Táto skutočnosť v konečnom dôsledku zvyšuje angažovanosť divákov a rozprestiera pred nás rôzne možnosti, ako sa môžeme hrať z dejovou líniou a postavami.“

Diváci však môžu naďalej ostať vo vytržení, pretože série sa postupne viac a viac dostávajú k starému známemu Breaking Bad. Cranston pokračuje vo svojom vysvetľovaní ďalej: „Viem ako musí byť štáb opatrný pri napájaní rôznych postáv do dejovej línie. No netreba sa vôbec obávať.“ 

My taktiež veríme, že na dobré sa čakať oplatí a postupom času sa celý príbeh vyvinie tak, že bude situácia volať práve za príchod pána Whitea na scénu. A v tej chvíli to bude jedinečný a intenzívny zážitok. Čo si o tom myslia naši čitatelia?

Pozri aj: Do kín sa dostane dokument o Heathovi Ledgerovi, ktorý si počas života sám natáčal. Trailer odkrýva jeho temné i radostné stránky

zdroj: interez.sk (Barbora Panyiová), unilad.co.uk
Príbehy
0
Komentovať (0)