YouTube

Stella / / News
Čo nám prinesie nový dokumentárny film o Heathovi Ledgerovi?

Smrť legendárneho herca Heatha Ledgera šokovala celý svet. Tento 28 ročný herec bol nájdený vo svojom byte v New Yorku 22. januára 2008 po tom, čo sa predávkoval liekmi. 

Zomrel len niekoľko mesiacov po tom, ako dokončil nakrúcanie filmu The Dark Knight, v ktorom si zahral úlohu Jokera. V roku 2009 získal za túto rolu Oskara v kategórii „Najlepší herec vo vedľajšej úlohe“. Stal sa tak druhým človekom, ktorý túto cenu získal až po svojej smrti. Heath miloval natáčanie, bol režisérom a v jeho ruke by ste často videli kameru.

Toto video nebolo nikdy predtým uverejnené…

Mnoho ľudí však stále nedokáže pochopiť, prečo sa to muselo stať práve Heathovi. Jeho otec sa však vyjadril k desivejším podrobnostiam, ktoré mali viesť k smrti jeho syna.

Potvrdil, že za smrť jeho syna nie je vinný nikto iný, len jeho syn. Heath bol upozornený, aby nekombinoval lieky proti bolesti a lieky na spanie, avšak toto varovanie nebral príliš vážne.

„Začal kombinovať tabletky, ktoré nemal. Je ťažké akceptovať smrť môjho syna, avšak stále ho milujem a som naňho veľmi hrdý. Heathova sestra s ním celú noc pred jeho smrťou telefonovala a hovorila mu, aby nekombinoval lieky proti bolesti s liekmi na spanie.“

Heath Ledger

Podľa jeho otca, mal Heath veľa pracovných ponúk, a preto chcel tento nátlak zvládnuť s pomocou liekov. „Namiesto toho, aby sa ho lekár opýtal ‚Čo potrebujete?‘ sa ho opýtal „Čo chcete?“ Podľa slov jeho otca už telo Heatha nestíhalo a potreboval preto viac oddychovať, a tak sa sa uchýlil k liekom proti bolesti.

Dokument s názvom „I Am Heath Ledger“ bude mať premiéru na filmovom festivale Tribeca 23. apríla.

Pozri aj: Boj s Jokerom vo svojej mysli prehral pred 9 rokmi. 10 faktov, ktoré ste o Heath Ledgerovi možno nevedeli

interez.sk (Stella K.), ladbible.com
0
Komentovať (0)