Foto: Instagram/ BoDivas

Zdá sa, že v dnešnej dobe môže byť módne už snáď všetko.

To, že Japonci sú schopní predávať tie najpodivnejšie vynálezy a veci, vieme všetci. Či už dáždnik, ktorého igelit siaha až po zem, alebo špeciálnu šiltovku, ktorá zabráni vlasom, aby padali do taniera. Bizarností by sa našlo určite ešte omnoho viac. Teraz však prišla na trh novinka, ktorá je mimoriadne zvláštna. 

Ide o šperk, ktorý je asi ten najnepohodlnejší a najnepraktický, aký sme kedy videli. Spoločnosť BoDivas z Tokia ponúka prinajmenšom zvláštny módny doplnok. Nazýva sa Beachtail, teda v doslovnom preklade plážový chvostík a slúžiť má ako ozdoba ženských plaviek. Podľa ich popisu sa má tento kovový prívesok nosiť na spodnom diele plaviek tak, aby visel medzi nohami a zdobil ženský rozkrok. Čo si o tomto svojskom kúsku myslíte vy? 

Stránka ku každému výrobku pripisuje heslo „Sexy na pláži“, čím si nie sme až tak celkom istí. No ak chcete byť exkluzívni a skúsiť zaviesť tento japonský trend aj k slovenskej vode, pokojne si prezrite ich e-shop, kde podobných bizarností nájdete ešte viac.

Pozri aj: Vajíčka varené v moči alebo nohavice s otvorom na zadku. 18 zaujímavých faktov o Číne, ktoré vás šokujú

designyoutrust.com
Príbehy
0
Komentovať (0)