Foto: youtube.com

Populárny film Titanic, ktorý poznáď snáď každý, by mohol byť vďaka tejto vymazanej scéne ešte lepší, ako doteraz.

Každý film či seriál má nejaké vymazané scény, ktoré sa do príbehu príliš nehodia alebo sa odtiaľ odstránia kvôli dĺžke filmu. Ak by boli všetky nakrútené scény použité, filmy by boli minimálne raz tak dlhé. Aj veľmi úspešný film Titanic, ktorý tento rok oslavuje svoje dvadsiate výročie, má pár vymazaných scén.

Každý fanúšik filmu Titanic pozná tie najlepšie scény, ktoré z neho robia nielen film o nešťastí lode, ale aj príbeh o láske dvoch mladých ľudí. Medzi najobľúbenejšie scény, ktoré milujú skoro všetci patrí jednoznačne scéna, v ktorej Jack učí Rose lietať, sexuálna scéna v aute či scéna, v ktorej sa hlavné postavy spolu zabávajú a tancujú. Aj napriek všetkým týmto krásnym scénam sa určite mnohí pýtajú na to, či by mohol byť Titanic ešte lepší. Odpoveď je, rozhodne áno.

wikimedia.org

Na Youtube si môžete pozrieť vymazanú scénu z Titanicu, ktorá by dodala celému oscarovému dielu len body navyše.

Scéna vo filme, kde sa zachránení pasažieri z Titanicu dostanú na loď Carpathia je skrátená a nie úplná. Práve rozšírená verzia tejto scény odhaľuje to, čo by malo skutočný a omnoho silnejší dojem na divákov.

V scéne sa nachádza aj Joseph Bruce Ismay, vlastník Titanicu, ktorý bol po udalosti označený ako zbabelec. Takisto tu môžeme vidieť aj adoptovanú dcéru Rose snúbenca, o ktorej osude sa diváci v oficiálnej podobe filmu nič nedozvedeli.

indy100.com
Príbehy
0
Komentovať (0)