Foto: instagram.com (sintesis13)

Aj majster kat sa niekedy utne. Svetoznámy magazín zverejnil fotografiu od nemenej slávnej fotografky Annie Leibovitz. Na jej digitálne upravovanom zábere sa baví celý internet.

Všetko je len jedna veľká ilúzia. Ani svet Hollywoodu nie je výnimkou. Samá dokonalosť, ani gram tuku navyše. Je však verejne známym tajomstvom, že fotografie sa digitálne upravujú. Len málo spoločností necháva fotografie, na ktorých nájdete stopy po celulitíde či striách. Magazín Vanity Fair prednedávnom predstavil fotografiu, na ktorej je zachytených 12 najväčších hviezd Hollywoodu. Fotografia mala zaujať. To sa jej aj podarilo. Ale úplne iným spôsobom, než sa pôvodne očakávalo. 

Svetoznámu fotografku Annie Leibovitz určite netreba predstavovať. Má na konte nejednu kultovú snímku, ako aj bohaté portfólio. O jej prácu je záujem. Preto si ju vybral aj magazín Vanity Fair, aby zachytila 12 najlepších hollywoodskych hercov. Nájdeme medzi nimi Toma Hanksa, Nicole Kidman, Roberta De Nira, Oprah Winfrey či Reese Witherspoon. Práve posledná herečka však dopadla zo všetkých najhoršie. Omylom jej narástla tretia noha, čo však na prvý pohľad ani nevidno.

Tretia noha Reese Witherspoon

"ESPERO QUE ME ACEPTEN POR QUIEN SOY" Después del papelón, las risas. Reese Whiterspoon no se hizo mucho problema por el error en las fotos de Vanity Fair. ¿Qué pasó? La revista pecó de exceso de photoshop haciendo que la actriz aparezca con tres piernas en la foto de portada de la edición más importante del año. Pero no fue solo eso… en una de las fotos de la nota, Oprah Winfrey tiene 3 manos. Ella tampoco se hizo mucho problema. "Yo acepto tu tercera pierna, así como sé que vos aceptás mi tercera mano", le respondió a Witherspoon. La revista sólo se hizo cargo de la tercera mano de Oprah… y dijo que la tercera pierna es en realidad el forro de su vestido. #VanityFair #Revista #Portada #ReeseWitherspoon #OprahWinfrey #3manos #3piernas

A post shared by Sintesis13 (@sintesis13) onNašťastie Reese to zobrala naozaj športovo. Spolu s Oprah, ktorá dostala “do vienka” tri ruky, ukázali, že majú zmysel pre humor, a že si dokážu spraviť zo seba srandu.“Myslím, že už o tom všetci vedia. Mám tri nohy. Dúfam, že ma budete akceptovať takú, aká sám. Nikdy sa neospravedlním za to, že sa túlim k Oprah. Ak budete mať možnosť, vrelo vám to doporučujem,” píše Reese vo svojom statuse na Twitteri. Aj Oprah to berie s podobným nadhľadom. “Budem akceptovať tvoju tretiu nohu, ak ty budeš akceptovať, že mám tri ruky.” 

Trojruká Oprah

LOL this just happened #VanityFair

A post shared by Obsessed by BuzzFeed (@buzzfeedobsessed) onZaujímavý na celej veci je samotný postoj magazínu, ktorý tvrdí, že na fotografii nie je žiadna chyba. Tretia noha je podľa nich v skutočnosti len lem šiat. K tretej ruke Oprah sa však nikto nevyjadroval. A čo sa týka samotnej autorky fotografie Annie Leibovitz, tá sa asi nebude pýšiť touto fotografiou.

Pozri aj: Urobí z vás úplne iného človeka. Modelky XXL veľkostí ukazujú, aký klamlivý dokáže byť Photoshop

boredpanda.com
0
Uložiť článok
Komentovať