Päť ľudí utrpelo ľahké zranenia pri pondelkovej zrážke nákladného vozidla s autobusom mestskej hromadnej dopravy (MHD) v košickej mestskej časti Pereš. Pre TASR to uviedol operačný dôstojník Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Košiciach.
Google News
Sledujte interez v Google News —
správy od nás budete mať ako prví.
Pridať ako zdroj
správy od nás budete mať ako prví.
Podľa informácií denníka Korzár na mieste zasahovali hasiči aj záchranári a polícia. Ako pre TASR uviedla hovorkyňa Dopravného podniku mesta Košice (DPMK) Vladimíra Bujňáková, k zrážke došlo pred 14.00 h na Perešskej ulici. „Príčina kolízie je v štádiu šetrenia, a teda aj výška škody,“ povedala.
Správu budeme aktualizovať.
Odporúčané články
Najluxusnejší hotel pri Jadrane: Pýchu Chorvátska s 200 izbami postihol smutný koniec, ruský boháč ho kúpil za lacno
Jej rodina žila od výplaty k výplate, Zendaya je dnes milionárkou. Z hanblivého dieťaťa sa stala ikona
Tajný bankrot Československa: Ľudia v roku 1953 museli odovzdať svoje peniaze, štát ich okradol, dostali ruské nepodarky
Realitný maklér Michal Palko: Neexistujú drahé a lacné nehnuteľnosti. Inzerát je marketingový nástroj
















Nahlásiť chybu v článku