Foto: facebook.com(HAF park denná škôlka)

Matej Mensatoris / / Série
Kde odložiť psíka ak máte neodkladné povinnosti a nechcete ho nechať doma? Využite škôlku pre psov.

Keď ideme z domu preč, pričom si so sebou nemôžeme brať svojho štvornohého miláčika, často nás to zamrzí. Psík je doma sám, nudí sa a niekedy môže aj niečo nepekné vyparatiť. Doteraz sme takéto situácie jednoducho museli prekusnúť, či poprosiť blízkych a známych aby nám ho postrážili. Teraz ale konečne vznikla k tomu alternatíva a tou je HAF.park, kde sa o vášho psíka s láskou a odbornosťou postarajú. 

Podľa portálu dnes24.sk čaká na psíka v škôlke kopec farebných loptičiek, zábavný tunel, plyšáky aj mäkkučké peliešky. Psíkovia majú o zábavu postarané a pri hrách na nich dohliada Zuzka Hučková, ktorá má bohaté skúsenosti so záchranou najmä buldočkov, zdravotnou starostlivosťou aj ich socializáciou.

O škôlku je veľký záujem, čo len nasvedčuje tomu, že niečo takéto tu chýbalo ako soľ. O psíky sa zamestnanci s odbornosťou starajú, pravidelne sú venčené a hrajú sa s nimi.
Aby boli zachované štandardy, psíky musia byť očkované, čo majiteľ preukáže preukazom. Psík tiež musí byť socializovaný, aby ostatné nijako nestresoval a nespôsoboval problémy. Majiteľ tiež so psíkom donesie vôdzku a obojok.

Ceny sú aj napriek tomu, že je o psíkov po všetkých smeroch dobre postarané, na prijateľnej úrovni. Za jednu hodinu zaplatí síce majiteľ tri eurá, avšak za pol dňa je to iba 5 eur a celý deň vyjde na 10 eur. Je možné si tiež kúpiť na vstupy permanentku.
Ak teda neviete, kde umiestniť svojho psíka keď napríklad musíte ísť niečo bezodkladne vybaviť, môžete využiť HAF park na Mánesovom námestí 7 v Petržalke a to každý pracovný deň od 7:00 do 20:00 hod.

Pozri aj: Tento kvíz o psoch dokáže na 100% urobiť iba ten, kto dokonale pozná psie plemená

dnes24
0
Komentovať (0)