Foto: youtube.com (YouTube/WatchCutVideo)

Michaela / / Série
Ďalší skvelý príklad, ktorý je dôkazom toho, že zdanie naozaj klame.

Predstavte si, že by ste sa ocitli v skupine neznámych ľudí, a tam by vám začal niekto klásť naozaj indiskrétne otázky. Pýtal by sa vás nielen na sexuálnu orientáciu, preferovanú veľkosť prirodzenia, ale aj na to, či a ako často masturbujete. A to všetko s jedným, jasným úmyslom. Zistiť, či ste ešte panic či panna. Práve to sa stalo účastníkom nezvyčajného experimentu, ktorý dokázal, že zdanie naozaj klame. 

Tvorcovia experimentu Who´s Virgin? (Kto je panic/panna), stavili na rozmanitosť. Pozrite sa na nasledujúce video a skúste si tipnúť, ktorí z účastníkov experimentu ešte stále nestratili svoje panenstvo.

Počas pozerania videa sa možno aj vy budete poriadne červenať. Nevhodné otázky idú naozaj pod kožu, pretože sa môžete pýtať naozaj na všetko, pričom i neverbálna komunikácia určite prezradí viac než dosť. Ak ste dopozerali video do konca, tak určite aj vás šokoval výsledok. „Nevinní“ boli práve tí, u ktorých by ste to asi najmenej čakali.

YouTube/WatchCutVideo

Kanál WatchCutVideo sa však určite oplatí sledovať. Jeho tvorcovia sa púšťajú do tém, na ktoré má odvahu len málokto. Ich počin Who´s Virgin? je však perfektným dôkazom toho, že zdanie naozaj klame.

Pozri aj: Ako bude vyzerať svet do roku 2050? Toto sú udalosti, ktoré zmenia náš svet od základov

indy100.com
0
Komentovať (0)