Rýchly skvelý obed, večera, či len „prešmačok“ ku filmu? Pizza sa môže jesť kedykoľvek. Dokonca aj kdekoľvek. Človek vrámci brázdenia internetovými vodami nájde kopec...

Rýchly skvelý obed, večera, či len „prešmačok“ ku filmu? Pizza sa môže jesť kedykoľvek. Dokonca aj kdekoľvek. Človek vrámci brázdenia internetovými vodami nájde kopec úžasných receptov, no po rýchlom preštudovaní postupu príde akurát tak jedna jediná myšlienka. „Nie, toto sa mi naozaj nechce robiť.“ (Väčšinou je to niečo v takom zmysle.) Ak ste ale aspoň trocha zruční s nožíkom a máte chuť na pizzu, tento recept vás určite poteší. Môžete si ho akokoľvek dotvárať, použiť suroviny od výmyslu sveta…  No dobre, možno nie až tak od výmyslu sveta, budú obmedzené tým, čo máte doma.

Čo budete potrebovať? Hlavne panvicu. Takže ak ste si napríklad na intrák panvicu nedoniesli a nemá ju ani nikto z okolia, viete, čo si máte najbližšie zobrať z domu.

Verte či nie, spolu s prípravou vám to viac ako 15 minút trvať nemôže. A cenovo? Záleží na tom, aké suroviny si vyberiete.

Na pizzu, ktorú sa vám chystáme ukázať, budete potrebovať: 

Pita chlieb, ktorý nie je žiadny problém kúpiť (nie tortily), šampiňóny, cibuľu, cesnak, olivový olej, obľúbenú marinádu či obyčajný paradajkový pretlak a samozrejme syr.

pizza doma1
justdiy.com
pizza doma2
justdiy.com
pizza doma4
justdiy.com
pizza doma5
justdiy.com
pizza doma6
justdiy.com