krissykross

Zatvárame oči. Každá piata žena na Slovensku je vraj týraná. Nie, nie je šanca, aby sa to týkalo našej kamarátky, susedky, či kolegyne. Veď sa to vôbec nedeje!

Málokedy sa stane, že obeť domáceho násilia dostane silu odísť od „milovaného“ manžela. No ešte zriedkavejšie sa stane to, že by prezradila na verejnosti, čo sa ukrývalo pod bubľajúcou pokrievkou. Užívateľka krissykross využila anonymný priestor internetu a zverejnila choré správy od, našťastie už bývalého, manžela. Ak máte na ne žalúdok, môžete si ich prečítať. 

„Zdôveriť sa cudzincom na internete je oveľa jednoduchšie, než to dusiť v sebe,“ zdôvodňuje svoj nezvyčajný čin. O svojom manželstve sa rozhodla hovoriť po viac ako troch rokoch od skončenia pekla na zemi. Najhoršie na tom je, že jej exmanžel bol stále presvedčený o tom, že ju miluje. No aký druh lásky to je, to už necháme na psychiatra.

Krissy pracovala na zmeny. Počas práce nemohla mať pri sebe telefón. To sa však nepáčilo jej milovanému. A vysvetľoval si to po svojom…

krissykross

Tony bol mojím kolegom. Vedela som, kedy končí, pretože som práve vtedy mala prestávku. Fella mi raz pomohol vymeniť pneumatiku. Môj ex si myslel, že som sa doňho zamilovala

krissykross

Spala som u kolegyne. Vedel to, pretože mi nastavil „pascu“

krissykross

Matku nenavštevujem často. Iba raz za pár rokov. Keď som tam išla, už mesiac som mala na rukách obrovské modriny. Ale boli dostatočné viditeľné na to, aby ich mama videla a aby si ich mohla odfotiť aj polícia, keď som už toho mala naozaj dosť

krissykross
krissykross
krissykross

Nakoniec krissykross dopĺňa svoj príbeh, aby sme tak mali celkový obraz o absurdnosti činov jej exmanžela:

Keď som bola u mamy, musela som mu volať každú noc presne o polnoci. Asi sa chcel ubezpečiť, že nie som opitá a nerobím „škaredé veci.“ Môj ex bol však milý muž. Teda až do chvíle, keď som výrazne schudla. Mala som cez 100 kíl a jednoducho som cítila, že musím schudnúť. Potom som si našla prácu. A vtedy to začalo. Vraj ho podvádzam, schudla som len preto, aby som si našla frajerov. Nemohla som ani nosiť šaty, aj keď by sa mi hodili, pretože som zhodila skoro 40 kíl.

Bil ma a sexuálne zneužíval. Čakával ma pred prácou celé hodiny, dokonca celé zmeny a hovoril mi, že má so sebou Berettu M9, ktorú si kúpil len nedávno. Chcela som ísť s dvoma kolegyňami osláviť svoje 23. narodeniny. Vedel o tom pre istotu niekoľko týždňov dopredu. No keď prišiel čas, udrel ma do tváre a potom mi trieskal hlavu o podlahu. Zamkol ma a odišiel, pretože mal nejakú povinnosť. Uprostred noci som sa snažila ísť na políciu, no nešlo to. Naozaj som to riešila. Pokúsila som sa porozprávať s jeho rodičmi , no povedali mi, že je to normálne v mladom manželstve a ja by som sa  ho mala snažiť viac neprovokovať. Jeho otec je pastor v Tennessee, možno preto verí v to, čo hovorí.

Nakoniec som dostal odvahu odísť, keď zranil môjho psa a mačiatko. Zatiaľ čo pracoval, zbalila som si veci, zvieratká, jedlo pre nich a schovala som sa  dome svojej kolegyne, odkiaľ som kontaktovala úrady a políciu. Celé hodiny som strávila fotografovaním podliatín. Odvtedy som ho našťastie videla len niekoľkokrát. Aj to len na súde.

Za to, čo mi spravil, dostal len 8 mesiacov, hoci sudca mu chcel udeliť 10. Najhoršie na tom bolo, že som musela počúvať všetky tie reči jeho priateľov o tom, aký je skvelý človek, aké má veľké srdce a podobne. Ja som tam sedela sama len s jednou kamarátkou a právnikom.

Od ukončenia tejto životnej etapy už prešli tri roky a mám sa naozaj skvele. Mám vlastné bývanie, dobré zamestnanie, aj domácim zvieratkám sa darí. Nerobím už v továrni. Som rada, že aj v novej práci som sa sama vypracovala. No niekedy na vás doľahnú tiene minulosti. A na to je dobrý internet. Skryjete sa za anonymitu a dostanete to zo seba. Správy od Adama som si nechala, aby mi pripomínali, že naozaj nemám za čím plakať. Bol to síce hrozný vzťah, ale…

Od lásky je len malý krok. No aká je hranica medzi láskou a posadnutosťou?

Pozri aj: Otecko zverejňuje konverzácie svojich 4 dcér na Twitteri. Sú tak vtipné, že má už 750-tisíc fanúšikov

interez.sk (Michaela), imgur.com
Príbehy
0
Komentovať (0)