Continental film

Do kín sa chystá nová očakávaná komiksovka z dielne Wraner Bros. O filme sme vás informovali už skôr, teraz máme pre vás zopár tweetov od zahraničných redaktorov, ktorí už mali možnosť film zhliadnuť.

Po dvanástich rokoch máme konečne znova možnosť vidieť ženskú superhrdniku. Je tomu už nejaký ten piatok, kedy bola poslednou Elektra v roku 2005Premiéra Wonder Woman je nachystaná na 1. 6. 2017, čo znamená, že o necelé dva týždne budete mať možnosť film zhliadnuť aj vy. Malá predpremiéra bola zorganizovaná pre skupinu redaktorov, editorov a spisovateľov, ktorí musia dať dohromady recenziu ešte pred oficiálnou premiérou. A všetci sa zhodli na jednom. Wonder Woman proste musíte vidieť. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Na poriadne a hodnotné recenzie najnovšieho spracovania si síce ešte chvíľu počkáme, ale zúčastnení redaktori dostali povolenie tweetnuť krátke reakcie. A zdá sa, že ich nadšenie sa blyští ako zbroj amazonskej princeznej, ktorú v hlavnej úlohe stvárňuje izraelčanka Gal Gadot. Mimochodom jedná sa o prvú herečku s iným než americkým pôvodom, ktorá stvárni Wonder Woman.


Angie J. Han – filmová reportérka pre Mashable

#WonderWoman je lúč svetla, na ktorý DC univerzum čakalo. Gal Gadot to proste má.


Kate Erbland – filmová editorka pre IndieWire

WONDER WOMAN: Nesporne najlepší film z DC extended universe. Má humor a dušu, ktoré táto séria tak zúfalo potrebuje. Gadot a Pine sú pekelne charizmatickí.


Mike Ryan – senior writer pre UPROXX

Milovaná WONDER WOMAN. Pripomína mi Supermana od Chrotophera Reeva, pravý nordický superhrdina/ bez zášti alebo cynizmu, ktorý by bol teraz potrebný.


Umberto Gonzalez – filmový reportér pre The Wrap

#WonderWoman klobúk dole pre najlepší film DC univerza! Je to TAK DOBRÉ. Absolútne som si ho zamiloval. Bravó  @PattyJenks @GalGadot @GeoffJohns


Steven Weintraub – šéfredaktor pre Collider

Wonder Woman je ako explózia a @GalGadot je fantastická. Priťahujú sa ako magnety, s Chrisom majú skvelú chémiu. Rozhodne odporúčam.


Silas Lesnick  – editor pre comingsoon.net

S veľkou radosťou oznamujem, že #WonderWoman je najlepší film DC univerza od čias TEMNÉHO RYTIERA. Už teraz sa teším, keď ho uvidím znova.


Jim Vejvoda – redaktor pre IGN movies

Práve mám dovolené odhaliť, že som si užil Wonder Woman! Je to vážne dobré. Má to srdce a ľudskosť, DCEU ich potrebuje.


Pozri aj: Skutočný vojnový príbeh a luxusné autá. 11 najlepších filmových noviniek, ktoré prídu do kín už onedlho

interez.sk (Ľuboš Belko), mashable.com

Aj tento článok ste si mohli prečítať do konca vďaka našim predplatiteľom.
Staňte sa súčasťou PREMIUM klubu a získate benefity v hodnote 28 €.

Uložiť článok

Najnovšie články