Foto: Youtube/NBC New York

V tajnom byte sa našla pohovka, televízia a dokonca aj nedopité pivo.

Traja pracovníci metra si pod centrom Manhattanu urobili tajné bývanie. Vo vnútri mali chladničku aj televízor a vytvorili tak ideálne odpočinkové miesto pre mužov. V byte sa našli dokonca aj fľaše od piva.

Podľa najnovších informácií od CNN bola v miestnosti televízia pripojená k streamovaciemu zariadeniu, pohovka, chladnička, nafukovací matrac a dokonca aj mikrovlnná rúra. Bývanie na Manhattane je pritom poriadne drahé a dovoliť si ho nemôže len tak hocikto. Mnoho ľudí sníva o tom, že si v top nehnuteľnosti v tejto oblasti otvorí vychladené pivo. Trom mužom sa zrejme tento sen splnil, aspoň na chvíľu.

Útočisko pre mužov

Podľa inšpektorky z Metropolitan Transportation Carolyn Pokorny si muži “brloh” postavili pod stanicou metra a chodili tam zrejme relaxovať. Otázne je najmä to, či si do podzemného bytu zvykli muži odskočiť na pivko aj počas služby alebo útočisko využívali po pracovnej dobe.

V priestore pred obývačkou dokonca objavili aj skrinku, kde bola vysúvacia detská postieľka. Tajný byt niekto anonymne nahlásil už minulý rok, v sťažnosti presne uviedol, ktorí pracovníci si chodia do brlohu odpočinúť. Doteraz však nie je jasné, ako dlho sa byt pod metrom nachádzal. Muži však zrejme bez trestu neskončia, keďže ich tajné bývanie bolo rizikové z hľadiska vzniku požiaru.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )