foto: Image by wayhomestudio on Freepik

S ponukami ideme hore, no s cenami dolu.

Leto je ideálnym obdobím, kedy je možností na trávenie voľného času o čosi viac. Kým niektorí nudu zaháňajú návštevou kultúrnych podujatí či cestovaním nielen po svete, ale aj objavovaním Slovenska, iní berú do rúk knižky, alebo zapínajú streamovacie služby. Čo tak ale počas júna chytiť do ruky informácie všetkého druhu a navyše si aj užívať fantastické benefity od obľúbených značiek? Presne to ti vieme dať a navyše to ani veľa nestojí.

Mesiac júl je mesiacom boja proti nude. Proti tej máme naozaj silnú zbraň – naše články širokospektrálneho zamerania. Potrebuješ tip na naozaj dobrý (alebo pokojne aj zlý) film alebo seriál na populárnych streamovacích platformách? Chceš mať prehľad o lacných letenkách, najkrajších plážach, alebo sa chceš dozvedieť viac o histórii ľudstva, udalostiach, či spoznať zaujímavých ľudí s ešte zaujímavejším príbehom?

Za málo peňazí, veľa muziky

Presne toto všetko, ba ešte viac nájdeš na našom webe, kde každý deň tvoríme obsah, ktorý ľudí nemálo zaujíma. A keďže chceme, aby si sa aj ty pridal k bojovníkom proti nude, počas celého júla ti ponúkame možnosť získať predplatné Premium za zvýhodnenú cenu.

Za 3,99 eura/mesiac dostaneš plný prístup do celej Premium rodiny webov, teda okrem interezu aj na portály Startitup, Emefka, Odzadu či Fontech. Ak by si mal záujem o ročné predplatné, tak to počas celého júla stojí len 52 eur.

Zvýhodnená cena predplatného Premium je určená pre nových členov Premium klubu, ktorí nemajú aktívne žiadne predplatné.

Samozrejme, nie je to len o prístupoch k článkom. Ako člen Premium rodiny dostaneš aj množstvo benefitov, ako sú weby plne bez reklám, možnosť odomykania prémiových článkov pre kamošov, ale aj vouchre a zľavové kupóny na nákup značkových produktov a služieb od značiek ako COFFEEIN, Dedoles, fitko Golem a veľa ďalšieho.

Viac informácií o tom, ako si môžeš predplatné Premium aktivovať, nájdeš na tomto webe.

👇 AKTIVUJ SI PREMIUM TU 👇

Tento článok je dostupný členom Interez PREMIUM

Uložiť článok

Najnovšie články