Pixabay

Matej Mensatoris / / News
Koľko by ste boli ochotní čakať na svoju lásku. Táto Američanka čakala 32 rokov a vyplatilo sa.

Láska hory prenáša. Inak by sme sa nemohli vyjadriť o 82-ročnej americkej neveste, ktorá konečne zažije svoj veľký deň. Jej snúbenca už čoskoro prepustia z väzenia a budú môcť konečne spečatiť svoj vzťah aj oficiálne. Jej nastávajúci manžel sa v roku 1977 zúčastnil nevydarenej pašeráckej akcie, pri ktorej došlo k vražde. David Moroe Goodwin tak bol odsúdený a jeho život sa od základov zmenil.

Dňa 23. januára 1977 sa niečo pokazilo. Pri pašovaní 20 ton marihuany došlo k prestrelke. Zatknutý David Goodwin bol najprv odsúdený na smrť, hoci sa ani nenachádzal v blízkosti miesta vrážd. Neskôr dostal doživotné väzenie a teraz, 2. mája ho majú podmienečne prepustiť.

Florida Department of Corrections

Wanda Pateová sa s Goodwinom zoznámila už keď bol vo väzení, pred 32 rokmi. Po niekoľkých listoch došlo k stretnutiu (i keď iba cez väzenský plot, z niekoľko metrovej vzdialenosti), pri ktorom si obidvaja padli do oka a neskôr z toho prepukla veľká láska. Po čase začali spolu plánovať svoj spoločný život, keď Goodwina prepustia.

Nastávajúca 82-ročná americká nevesta nakoniec bude mať šancu zažiť svoj veľký deň, keďže jej snúbenca prepustia už na budúci mesiac z väzenia, 32 rokov od ich zoznámenia. Wanda Pateová nevidela snúbenca Davida Moroea Goodwina už šesť rokov, ale telefonicky sa s ním rozprávala štyrikrát do týždňa.

Pixabay

Pateová povedala: „Nikdy sa mi nesnívalo, že sa niekedy zamilujem do väzňa. Ale stalo sa to.“

Aj keď sa „mladomanželia“ budú sobášiť už v značne pokročilom veku, na lásku nie je nikdy neskoro. A tento príbeh to len dokazuje. Prejeme mladomanželom strávených ešte veľa krásnych spoločných rokov.

Pozri aj: Tento muž strávil 3 roky tým, že žiadal svoju priateľku o ruku prostredníctvom listov. Nikdy si to nevšimla, až kým si ich nedala dohromady

tasr
Komentovať (0)