Foto: Youtube (Nilson Izaias Papinho Oficial)

Nilson Izaias Papinho je dôkazom toho, že na svete sa stále nachádzajú jednoduchí ľudia s dobrým srdcom.

Obsah na Youtube sa môže skutočne líšiť v celom spektre. Niektoré videá sú zaujímavé, iné sú zábavné a z ďalších zas behá mráz po chrbte. Obsah, ktorý tvorí Nilson je však jednoducho rozkošný a srdečný. Youtuber z Portugalska začal pridávať videá na svoj kanál takmer pred rokom. Vo väčšine prípadov išlo len o malý tour jeho záhradky či zábery na vtáky v kŕmidle.

V ďalšom videu Nilson svojim divákom ukazoval, čo mal na raňajky. Bol to koláč. Je teda jednoznačné, že si žije dobrým a spokojným životom. Okrem toho je aj veľmi vďačný. Ako veľmi? Možno až príliš. Svojim odberateľom totiž ďakuje osobne.

Nilson Izaias Papinho Oficial

Pre svoje publikum si Nilson vytvoril veľmi pekný zvyk. Na papier si píše mená svojich odberateľov a následne ich nahlas číta a ďakuje im. Vďaka tomuto zvyku sa okruh jeho fanúšikov poriadne rozšíril. Ľudia sú z jeho zvyku nadšení. A to až tak, že krátko na to, ako vymenoval mená svojich 1 800 odberateľov, toto číslo sa razom premenilo na 7 000.

V súčasnosti však už bude mať zrejme Nilson väčší problém s udržaním tohto trendu, pretože na odber jeho kanála sa prihlásili už štyri milióny ľudí. Jeho “amigos e amigas” sa trošku rozšírili, preto ostáva dúfať, že svoje publikum bude aj naďalej zásobovať kvalitným obsahom.

ladbible.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )