Albert Pocej Photography

Neviem, ako ho prežívajú muži, ale môžem prezradiť niečo málo zo sveta žien. Orgazmus je stav, kedy na chvíľu opustíme svoje telo a po chvíľke sa do neho znovu vrátime. Je to neuveriteľne silný pocit, ktorý vás dokonale pohltí. Navyše ak ho prežívate s osobou, ktorú milujete, potešenie je nie len fyzické, ale aj psychické.

Profesionálny fotograf Albertas Pocej sa rozhodol zachytiť ženy pri ich najvyššom bode fyzického potešenia, a teda pri orgazme. Ako prišiel na tento nápad? Snívalo sa mu o tom. „Jednoducho som sa prebudil a vedel som, že to musím urobiť,“ povedal Albertas. Najväčšou výzvou bolo nájsť modelky pre túto sériu fotografií. Dali by ste sa, milé dámy, nahovoriť na niečo také? Nejedná sa o žiadne fotografie s pornografickým podtónom, ako môžete sami vidieť, no určite stoja za to.

Albertas sa pri hľadaní modeliek stretával s dvomi typmi. Buď nemali dosť odvahy, alebo ostali ticho, bez odpovede. Keď konečne našiel 20 žien, ktoré boli pripravené podieľať sa na tomto jedinečnom projekte, niektoré z nich odmietli spolupracovať, pretože sa nedokázali uvoľniť. Na konci ich teda ostalo len 15. Všetky fotografie sú autentické, takže ani na jednej neuvidíte predstieraný orgazmus, aký môžete vo svojich spálňach, či už si to priznáte alebo nie, vidieť pomerne často. Modelky pred fotoaparátom prežívajú skutočný orgazmus, skutočný pocit, tak ako príde a ako aj odíde. Každý človek je iný a takisto aj každý orgazmus je iný. Pozrite si sériu fotografií, ktoré vás možno budú šokovať a možno budú príjemným spestrením dnešného dňa.

Pozri aj: 20+ úžasných tetovaní, ktoré premenili jazvy na krásne umelecké diela

interez.sk (Lucia M.), demilked.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy