Je ľahké zbúrať starú stavbu a na tom istom mieste postaviť niečo nové. Keď zmizne starý dom, zmiznú s ním aj zážitky, kúsok histórie...

Je ľahké zbúrať starú stavbu a na tom istom mieste postaviť niečo nové. Keď zmizne starý dom, zmiznú s ním aj zážitky, kúsok histórie a niekedy aj spomienky. Jedna rodina bojovala s podobnou dilemou počas hľadania vhodného miesta pre svoj domov. Našťastie sa našlo vhodné riešenie, ktoré spojilo niečo staré a niečo nové naozaj úžasným spôsobom.

Carlos a jeho sestra Carmino snívali o tom, že nájdu vhodné miesto na letný domček pre ich veľkú, početnú rodinu. Dlhý čas však mali smolu a nevedeli nájsť to správne, čarovné prostredie, ktoré by im vyhovovalo a bolo by dokonalé.

dom1
boredomtherapy.com

Raz cez víkend, počas výletu po vidieckych miestach Španielska, zbadali schátralý a starý dom a bolo rozhodnuté. Čakalo ich veľa práce, no rodina vedela, že tento projekt je fantastický a že ich zocelí a spojí.

dom2
boredomtherapy.com

Zvonku to nevyzerá nijako výnimočne. Keď však Carlos otvorí dvere a pozve vás dnu, to už je iná „pesnička“.

dom3
boredomtherapy.com

Na tomto videu si môžete pozrieť tú úžasnú premenu. Jedinečné miesto pre letné dovolenky a oddych pre početnú rodinu. Na takéto krásne miesto v srdci prírody by sa asi vybrali viacerí z nás.

[youtube 8Gcgz6aZ3jk 720 410]

Príbehy
0
Komentovať (0)