Foto: Hike the World

O tom, že Tatry sú rozprávkovo nádherné sa ani nemusíme baviť.

Mladý pár Martin a Mima vytvárajú úžasné videá v rámci projektu Hike the World, z ktorých sme vám už niekoľko predstavili aj na našom webe. Dnes vám predstavujeme video, ktoré vznikalo takmer rok. 

Podarilo sa im zachytiť kamzíky vo Veľkej studenej doline, stráviť noc na Chate pri Zelenom plese a vidieť východ slnka na Jahňacom štíte.
Navštívili nádhernú Bielovodskú dolinu, ktorá je jedinou dolinou alpského rázu v Tatrách.

Aj keď sme s priateľkou pochodili už mnoho pohorí, Tatry sú aj tak našou najväčšou srdcovkou. Vo videu sme chceli zachytiť tu skutočnú drsnú, ale aj úžasnú atmosféru Tatier. Vyberali sme si časy a miesta tak, aby sme sa vyhli turistom a ukázali vám toto pohorie v tom najkrajšom svetle,“ odpovedal Martin pre portál Interez, prečo sa rozhodli práve pre Vysoké Tatry.

Turistikovali v najdlhšej tatranskej doline – Tichej doline, kde aj napriek víkendu, kedy padali návštevné rekordy, stretli sotva 10 ľudí a užili si úžasný pohľad na Dolinu piatich poľských plies z Hladkého sedla. „Navštívili sme aj Malú studenú dolinu, kde nám pózovala známa tatranská modelka líška Eliška a nevynechali sme ani Kôprovú dolinu,“ dodal Martin.

Pozrite si ich úžasné video:

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )