imgur.com

Keď sa mladý študent dlhšie neukazoval, rodičia sa pozreli do jeho izby. Izba chlapca vyzerala ako z mysteriózneho filmu.

Záhadné zmiznutia vždy podporujú myšlienky, ktoré v nás vyvolávajú „netradičné“ dôvody týchto zmiznutí. Podobné je to aj v prípade mladého študenta z Brazílie, ktorý sa „vyparil“ na konci marca. Keď rodičia vstúpili do jeho izby, boli ohromení tým, čo tam našli. Pri prezretí izby sa vôbec nečudujeme, že sa objavili myšlienky o tom, že za únosom Brazílčana stoja mimozemské civilizácie. Veď posúďte sami. 

24-ročný študent psychológie, Bruno Borges, bol vo svojej izbe zamknutý vyše mesiac. Keď odtiaľ nebolo dlhšie nič počuť, rodičia sa o neho začali obávať. Keď izbu konečne otvorili, syna tam síce nenašli, no izba samotná im vyrazila dych.

imgur.com

Izba vyzerala, ako keby bola súčasťou seriálu Akty X. Na stenách sa nachádzali ručne písané knihy v zvláštnych šifrách. Svojej mame ešte pred časom hovoril, že napísal 14 kníh, ktoré zmenia ľudstvo k lepšiemu. Tie sa teraz nachádzali na stenách.

imgur.com

V izbe sa tiež nachádzala socha dominikána a filozofa Giordana Bruna. Ten bol známy svojimi filozofickými myšlienkami o svete a vedeckom prístupe k nemu. Keďže však v 16. storočí nebolo v cirkvi pre takéto názory miesto, Giordano Bruno bol za svoje tvrdenia upálený ako kacír.

imgur.com

Rodičia si nevedia vysvetliť, ako sa socha do izby dostala. V poslednej dobe si ale ich syn pýtal od známych peniaze, aby mohol dokončiť svoj veľký projekt, o ktorom sa však podrobne nezmieňoval.

facebook

V izbe sa tiež nachádzala maľba od samotného chlapca, na ktorom je vyobrazený on, spolu s mimozemšťanom. V izbe mal každý predmet či vec svoje miesto a všetko sa nachádzalo v dokonalej symetrii.

imgur.com

Bruno Borges zmizol 27. marca a odvtedy sa o ňom nič nevie. Podľa názorov odborníkov izba naznačuje, že chlapec trpel schizofréniou, čomu určite nenapomáhala jeho izolovanosť a zameranie sa na paranormálne javy. Všetci dúfame, že chlapca čím skôr a najmä v poriadku a v zdraví objavia.

Pozri aj: Umelec na svojich ilustráciách zachytáva desivú skutočnosť psychických a mentálnych porúch

interez.sk (mmm), unilad.co.ukimgur.com
Príbehy
0
Komentovať (0)