Foto: twitter.com (PlayerDotOne)

Michaela Galambošová / / Série
Pri čítaní tejto naozajstnej absurdity nebudete vedieť, kde je hranica medzi realitou a fantáziou, či psychickou poruchou starého muža. Možno ju ani netreba hľadať, pretože v skutočnosti vôbec neexistuje.

Tento 74-ročný muž tvrdí, že stratil panenstvo s mimozemskou bytosťou Crescent. Nie je prekvapivé, že vedie osamelý život, ktorý si podľa vlastných slov spestruje prebývaním v iných (nám našťastie neznámych), dimenziách. Ak vás zaujíma to hlavné, tak odpoveď znie „nie“. Nikdy nenavštívil psychiatra ani psychológa. Očividne nevidí na to dôvod.

Hlavné je, že David Huggins je vnútorne spokojný a šťastný. To mu ani nikto neberie. No príbehu, ktorý prezentuje v dokumente Love and Saucers, sa jednoducho nedá uveriť. Vo svojej intímnej spovedi tvrdí, že panictvo stratil už ako 17-ročný. Na tom by nebolo nič nezvyčajné, keby ho nestratil s mimozemšťankou.


„Bol to veľmi silný sexuálny zážitok. Chvel som sa od šťastia a rozkoše,“ pán s radosťou spomína na „tenkrát poprvé,“ ktoré sa udialo takmer pred päťdesiatimi rokmi. Tvrdí, že tomuto spojeniu sa nič na svete nevyrovná. Sexuálny život s mimozemšťanmi sa mu však očividne zapáčil. Prežil plodný život, počas ktorého splodil desiatky (!) hybridov. Podľa neho sú na pol ľudia a na pol mimozemšťania. Dôkazy o ich údajnej existencii však chýbajú. O jeho neobyčajnom svete sa môžete čo-to dozvedieť aj v tomto videu:

Farebný svet

David Huggins síce nemá dôkazy, ale svoje nezvyčajné stretnutia pretavuje do jedinečných obrazov. Práve cez ne vie čo najpresnejšie sprostredkovať svoju skúsenosť. „Crescent sa na prvý pohľad ničím nelíšila od pozemšťanov. Okrem toho, že mala výrazné oči, dlhé nechty a bola bledá,“ spomína David na svoju prvú partnerku, s ktorou mal splodiť 60 detí. Od roku 1987 aktívne maľuje, pričom tvrdí, že mu to pomáha nestratiť spojenie. Keď sa pozrieme na jeho explicitné maľby, jedno mu musíme nechať. Maľovať naozaj vie.


Starý pán však prezradil, že mimozemšťania ho kontaktovali aj v detstve. Práve táto informácia zaujala množstvo jeho fanúšikov, ktorí sú presvedčení o tom, že práve deti si dokážu vytvoriť, či zachytiť jemné spojenie s mimozemskou civilizáciou. Za posledných 30 rokov namaľoval kvantum obrazov, ktoré si našli svojich záujemcov.


Jeho príbeh chytil za srdce aj samotného autora dokumentu

Možno je to výplod chorej mysle. Aj to je jedna z možností. Možno David dostal do vienka silnú fantáziu. A možno je pravda niekde uprostred. Samotný režisér na prvý pohľad bizarného dokumentu je milo prekvapený z rozprávania pána, ktorý si už akosi zvykol na posmešky. „Nie som si istý, pravdivosťou celého príbehu. Avšak viem, že David je láskavý, pokorný a čestný človek. Verím, že zažil niečo nadprirodzené,“ tvrdí Brad Abrahams, ktorý natočil dokument o Davidovych nezvyčajných zážitkoch.

To, či je na Davidovom rozprávaní zrnko pravdy, necháme na posúdení každého z vás.

Pozri aj: Polícia zadržala muža, ktorý tvrdil, že sa vrátil v čase z roku 2048 a mimozemšťania naplnili jeho telo alkoholom

mirror.co.uk

 

0
Komentovať (0)