Lukáš Mužla / / Zviera
Ak si potrebujete vylepšiť deň a máte radi milé situácie, ste tu správne. Videli ste už psíka, ktorý po uliciach rozdáva objatia?

Ak by ste potrebovali objatie, alebo ste len obdivovateľmi milých situácií, potom by ste určite mali vycestovať do New Yorku. Výlet do USA je zrejme nákladný, a preto vám možno postačí aj tento príjemný článok. Po uliciach New Yorku, vo štvrti Chelsea, sa totiž pravidelne prechádza pes, ktorý rozdáva objatia. Áno, čítate dobre. Zlatý retríver Louboutina vám vyčarí úsmev na tvári, aj keď máte skutočne zlý deň. 

Louboutina sa so svojím pánom prechádza po uliciach štvrti Chelsea, každý deň celé dve hodiny. Popri prechádzke psík rozdáva ľuďom objatia a úsmevy na tvári. Všetko to začalo v roku 2014, keď sa jej pán krátko pred Valentínom rozišiel so svojou priateľkou. Na sviatok všetkých zamilovaných prišla Louboutina za ním a svojimi labkami ho objala. Kamaráti si z neho neskôr robili srandu: „Aspoň si mal na Valentína koho chytiť za ruku“. To však ešte netušili, aký hit New Yorku sa z Louboutiny vykľuje. Veď dnes má Louboutina na Instagrame už 96-tisíc followerov….

louboutinanyc
louboutinanyc
louboutinanyc
louboutinanyc
louboutinanyc
louboutinanyc
louboutinanyc
louboutinanyc
louboutinanyc
louboutinanyc

Pozri aj: 16 užitočných bodov, pomocou ktorých dokážete rozoznať, čo sa vám pes snaží povedať rečou svojho tela

interez.sk (red.), boredpanda.com


Komentovať (0)