Foto: Screen Youtube.com

Pre všetkých, ktorým je ľúto za seriálom Ako som stretol vašu matku, máme vynikajúcu novinku!

Seriál How I Met Your Mother (Ako som spoznal vašu mamu), pred nejakým časom patril k naozaj kultovým seriálom, na ktorom „fičal“ nejeden z nás. Spoločne sme prežívali osudy nezabudnuteľnej pätice kamarátov, ktorých by ste určite radi spoznali aj naživo. Všetko nasvedčuje tomu, že sa dočkáme spinoffu tohto „ledžendery“ seriálu.

Možno sa vám to nezdá, ale od skončenia tohto seriálu uplynuli už tri roky. Seriál sa však stretol s takým úspechom, že by bola škoda naň nenadviazať. Práve preto vznikol pokus o spin-off How I Met Your Dad (Ako som spoznala vášho ocka), no seriál skončil skôr, než sa vôbec odvysielala pilotná časť. Úspech seriálu však asi viacerým nedal spávať a tak sa dvojica producentov Isaac Aptaker a Elizabeth Berger pokúsila o spin-off seriálu po druhý raz. Tentoraz ho nazvali How I Met Your Father (Ako som spoznala vášho otca), no keďže sa títo producenti zároveň venovali aj inému populárnemu projektu (This Is Us), spin-off odložili bokom.

Mnohí diváci sú však myšlienkou znovuzrodenia seriálu, ktorý by čerpal z námetu pôvodnej obľúbenej série, úplne nadšení. Možno za to môže aj fakt, že väčšina divákov bola sklamaná z nezvládnutého ukončenia seriálu, ktorí sa tak nepáčil divákom, že tvorcovia seriálu museli napísať aj alternatívny koniec.

Všetko však nasvedčuje tomu, že sa predsa len dočkáme spin-off verzie obľúbeného seriálu. Dana Walden, riaditeľka televízie Fox si myslí, že do tretice by sa to mohlo podariť. „Skúšame to s viacerými scenáristami,“ prezradila pre internetový portál DeadlineUpozornila však aj na to, že všetko sa začne od začiatku, a to aj kvôli zlyhaniu dvoch predchádzajúcich pokusov. Možno sa zlyhanie dvoch predchádzajúcich verzií môže byť aj fakt, že ani jedna neobsahovala pôvodné postavy, ktoré vystupovali v sérii. Tým pádom celkový nápad stráca zmysel. Veď úspech seriálu How I Met Your Mother spočíval najmä v dokonale zvládnutých charakteroch postáv. Veď kto by zabudol na skvelé hlášky Barneyho Stinsona? Práve táto rola preslávila Neila Patricka Harrisa. Pevne veríme, že ak sa podarí dokončiť scenár spin-off seriálu, tak bude stáť za to. A bude naozaj legendárny!

Pozri aj: Fotografka zachytáva ženy odeté v nádherných šatách. Pozadie jej tvoria tie najkrajšie miesta sveta

ladbible.com
Príbehy
0
Komentovať (0)