Foto: FX

Trailer k novej sérii obľúbeného seriálu American Horror Story od televízie FX je tu.

Kritikmi i fanúšikmi ospevovaný hororový seriál American Horror Story sa vracia a tentokrát už s deviatou sériou. Tá nesie podtitul 1984 a bude zasadená do 80. rokov. Pochopiteľne tak pôjde o akúsi poctu klasickým slasherovým hororom, ktoré sú pre túto éru kinematografie typické. Nedávno zverejnený trailer je poriadne retro a láka na sentimentálne vizuály, ktoré pripomínajú kultové filmy ako napríklad Piatok trinásteho čí Halloween.

Na obrazovky sa nová séria American Horror Story dostane už 19. septembra a tak nás od nej delia už len necelé dva mesiace. To málo, ktoré sa nám tvorcovia rozhodli ukázať síce vyzerá neuveriteľne pútavo, no zatiaľ sa dá len ťažko predpovedať dej seriálu. 1984 však bude zasadený do prostredia letného kempu pri jazere a hlavné riziko pre hrdinov budú predstavovať maskovaní ozborojení zabijaci, informuje portál Lad Bible.

AHS prepisuje históriu

Zaujímavosťou je, že v seriáli si zahrá aj herečka Angelica Ross, ktorá momentálne účinkuje aj v seriáli Pose. Je tak úplne prvou transgender herečkou, ktorá hrá v dvoch bežiacich seriáloch naraz. Seriál Pose je pritom dielom tvorcov American Horror Story, Brada Falchuka a Ryana Murphyho. Výkonný producent seriálu, Tim Minear, povedal pre The Wrap, že bude strašidelný, no aj veľmi zábavný. Na svoje si však prídu najmä fanúšikovia a milovníci 80. rokov.

Evan Peters, ktorý je pravidelným hercom v projekte, povedal v rozhovore pre GQ, že seriál je pre neho skutočne náročný. Mladý herec sa posťažoval aj na to, že na miesta, kde sa nakrúcalo, sa mu vracia len veľmi ťažko.

ladbible.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )