Foto: Instagram(p.poljanski)

brooklynskyfrajer / / Série
To, že je Hulk obrovský, žilnatý a pôsobí nebezpečne vieme. No keby ste stretli nohy tohto cyklistu v tmavej uličke, tiež vám nie je všetko jedno.

Paweł Poljański, poľský cyklista, ktorý sa zúčastnil na Tour de France, sa držal od začiatku preteku, teda 1. júla, veľmi úspešne. A tomu zodpovedá aj jeho vzhľad. Podarilo sa mu zatiaľ absolvovať 16 etáp, čo predstavuje okolo 68 hodín pedálovania. Teraz mu ostáva menej ako týždeň, aby sa dopravil do Paríža. Včera večer zavesil na Instagram fotku svojich nôh. Nemusí sa hanbiť za svoj objem, ani množstvo viditeľných žíl. Tie pôsobia priam akoby sa im už v jeho tele nepáčilo a chceli si spraviť malý alpský výlet.

After sixteen stages I think my legs look little tired ? #tourdefrance

A post shared by Paweł Poljański (@p.poljanski) on

Poliak je v súčasnosti na 75. mieste po tom, čo sa mu už podarilo pokoriť 16 etáp. Chris Froome je od neho vzdialený dve hodiny, takže výhra sa zatiaľ javí ako veľmi náročná úloha. Poljański je Saganov spolujazdec, ktorý bol, žiaľ, pred časom diskvalifikovaný.

Takto vyzerali nohy Chrisa Frooma pred tromi rokmi, ktorý je v súčasnosti vo vedúcej pozícii.

Pozri aj: Klikni a zhoď Cavendisha. Nová hra na mobilné platformy valcuje internet, je to najlepšia reakcia na Sagana a Tour de France

businessinsider.com
Komentovať (0)