foto: viazanie-diplomoviek.com, Facebook

Michal Blaško / / Lokál
Vysokoškoláci majú obrovský zmysel pre humor.

Máj je obdobím prvých ozajstných slnečných lúčov, obdobím lásky no okrem všetkých príjemných vecí aj obdobím, kedy si školáci musia opravovať známky a vysokoškoláci sa snažia ukončiť semester úspešnými skúškami alebo sa učia na štátnice. Väčšina z nich už má svoje záverečné práce odovzdané a mnohým tým padol kameň zo srdca. 

Pred dvomi dňami sa však na Facebooku objavil príspevok, ktorý bol súčasťou bakalárskej práce nemenovaného vysokoškoláka. Jeho poďakovanie má dnes už vyše 3-tisíc like-ov, a keď si ho prečítate, pochopíte prečo.

Podakovanie ( nie je moje 😀 ) v zaverecnej praci jedneho spoluziaka #KeepFighting #FIITnoMore #NoPainNoGain #NoHomo #LivingOnTheEdge #LivingDangerously

Geplaatst door Priznania vysokoškolákov op zaterdag 20 mei 2017

To, či sa toto poďakovanie skutočne nachádzalo v záverečnej práci, necháme už na vašom posúdení, rozhodne nás však pobavilo a v niektorých prípadoch aj motivovalo.

Pozri aj: Úprimné priznania slovenských mamičiek o ich príhodách s mužmi mali tisíce lajkov. Keď si ich prečítate zistíte, že sú niekedy ako z inej planéty

Priznania vysokoškolákov
0
Komentovať (0)