Foto: Netflix

Známy podvodník chce preraziť v šoubiznise. Podarí sa mu konečne zarobiť si rozprávkové bohatstvo legálnou cestou?

Meno Simon Leviev v posledných dňoch rezonuje médiami. Neslávne ho preslávil dokument s názvom The Tinder Swindler, v ktorom sa celý svet dozvedel o tom, ako prostredníctvom známej zoznamovacej aplikácie okrádal ženy. No aj keď sa zdalo, že práve tieto obvinenia ho doslova spoločensky pochovajú, opak je pravdou. Razí si totiž postupne cestu na vrchol.

Článok pokračuje pod videom ↓

Dokument z dielne Netflixu aj naďalej láme rekordy sledovanosti a stále čoraz viac divákov odhaľuje príbeh Simona Levieva, ktorý sa vďaka zlomyseľným podvodom páchaným na (trošku jednoduchších) slečnách cez zoznamovaciu aplikáciu Tinder dostal k veľkému balíku peňazí. Prominentného podvodníka, ktorý si za podvody aj niekoľkokrát posedel v base, vznik dokumentu od známej streamovacej služby nijak spoločensky nepochoval. Stal sa totiž presný opak a Leviev si postupne razí cestu na vrchol.

Záber z dokumentárneho filmu Podvodník z Tinderu Foto: Netflix

Podvodník z Tinderu chce dobyť Hollywood

Ako najnovšie uvádza portál TMZ, Leviev chystá aj spolu so svojou novou manažérkou viacero projektov, ktorými chce preraziť vo svete šoubiznisu. Plánuje okrem iného vlastnú knihu, chce hostiť zoznamovací podcast, no a najnovšie predstavil aj plány novej televíznou šou, ktorá má byť podľa jeho slov mimoriadne kontroverzná.

V tejto chvíli je známych len veľmi málo detailov, no manažérka Gina Rodriguez tieto správy mala potvrdiť v sérii príbehov na sociálnej sieti Instagram.

Nová televíznou šou by ale mala byť zoznamkou, v ktorej by ženy súťažili práve o srdce a lásku známeho podvodníka.

Okradol niekoľko žien

Simon Leviev, vlastným menom Shimon Hayut – je hlavným protagonistom nového dokumentu The Tinder Swindler, ktorý Netflix uviedol len pred pár týždňami na celom svete. Zameraný je na neuveriteľné príbehy žien, ktoré sa mu podarilo obalamutiť, vďaka čomu sa tento samozvaný playboy dokázal dostať k veľkej sume peňazí. Samozrejme, rôznymi podvodmi. Roky takto strávil cestovaním po celom svete, pričom jeho hlavným cieľom bolo nedať sa chytiť úradmi. Hľadali ho totiž vo viacerých krajinách pre podozrivú činnosť, krádeže a podvody, ktoré páchal na ženách.

Kedy sa novej zoznamovacej šou z dielne známeho podvodníka dočkáme a kto ju vôbec uvedie vo vysielaní, zatiaľ nie je známe. Ak by ste si príbeh Simona Levieva chceli pozrieť, máte jedinečnú príležitosť tak urobiť na streamovacej službe Netflix. Kľúčové slová sú v tomto prípade The Tinder Swindler. Viac sa dozviete aj v našich starších článkoch.