Foto: Polícia Slovenskej republiky

Lukášova identita je známa, odhalila ju polícia.

Slovensko v júli šokovali zábery na mladého muža sediaceho vo vlaku, ktorý nemal problém masturbovať na verejnosti. Okamžite sa strhla vlna kritiky, vedľa muža totiž sedela mladá žena, ktorá ostala absolútne paralyzovaná. Našli sa však aj ženy, ktoré tvrdili, že to bola jej chyba, pretože mala napríklad krátku sukňu a provokovala ho.

Ako informuje Polícia Slovenskej republiky na svojom Facebooku, k protiprávnemu konaniu došlo v jednom z vlakov smerujúcich do Bratislavy. Našťastie bol vyhotovený videozáznam, ktorý jasne zaznamenal muža, ktorý vytiahol z nohavíc svoj pohlavný úd a začal na verejnosti, pred ostatnými cestujúcimi, ktorí sa v tom čase spolu s ním vo vozni nachádzali, masturbovať.

Prípadom sa začali ihneď zaoberať železničná polícia, podarilo sa jej stotožniť tohto muža. Po vykonaní potrebných úkonov vzniesol poverený príslušník Odboru železničnej polície v Bratislave obvinenie z prečinu výtržníctva 35-ročnému Lukášovi O. z okresu Topoľčany. V prípade preukázania viny pred súdom hrozí mužovi za toto konanie trest odňatia slobody až na tri roky. Obvinený je stíhaný na slobode.

0
Uložiť článok
Komentovať