Foto: Profimedia

S jej legálnou zárobkovou činnosťou jej podobné aktivity robiť netreba, oznámila.

Polícia podľa zdrojov televízie Markíza obvinila influencerku Zuzanu Plačkovú z drogovej trestnej činnosti a z členstva v zločineckej skupine. Národná kriminálna agentúra (NAKA) Zuzanu Plačkovú zadržala v pondelok 27. septembra.

Polícia v rámci protidrogovej akcie zadržala celkovo 15 osôb. Zásahy uskutočnila v Bratislavskom, Trnavskom a Trenčianskom kraji. Počas akcie policajti vykonali viacero domových prehliadok aj prehliadok nebytových priestorov. NAKA informovala, že všetky osoby aj obvinila, zadržali viac ako 9 kilogramov pervitínu. Rovnako zaistili zbrane, strelivo, cigarety a viac ako 70-tisíc eur v hotovosti.

Plačková všetky obvinenia poprela, hrozí jej až 20 rokov vo väzení

Podľa informácií, ktoré taktiež sprostredkovala TV Markíza, bude Zuzanu Plačkovú zastupovať rovnaký advokát, ktorý zastupoval Mariána Kočnera. Martin Pohovej má taktiež zastupovať jej manžela. Ku prípadu sa zatiaľ nevyjadril.

„Dúfam, že sa to čoskoro všetko vysvetlí. Chcem len odkázať ľuďom, dávajte si pozor, s kým sa stretávate, lebo môžete byť potom hodený do jedného vreca s určitými ľuďmi. Ani o tom nemusíte vedieť,“ uviedla Plačková pre Markízu.

Pokiaľ sa obvinenia ukážu ako pravdivé, Plačkovej hrozí trest 15 až 20 rokov vo väzení.

0
Uložiť článok
Komentovať