Foto: Flyertalk/ Instagram

Takéto zábery ste ešte nevideli.

Sociálne siete nás ovplyvňujú v tých najrôznejších smeroch. Úzkostlivo sledujeme svoje profily a už po hodine bez skontrolovania Facebooku máme pocit, že nám unikajú všetky dôležité informácie. Bohužiaľ, rozšírilo sa to až do takej miery, že v snahe mať pod fotkou čo najviac likeov a komentárov sú ľudia schopní pridávať fotky, ktoré s realitou majú len máločo spoločné. 

Taký je príbeh aj muža, ktorý tvrdí, že je brazílsky pilot a na Instagrame vystupuje pod menom PilotGanso. Na svojom profile za posledné dva roky pridal neuveriteľné fotky, na ktorých sa počas letu vykláňa z kokpitu a robí si selfie. Tieto dychberúce zábery, z ktorých sa vám ľahko zatočí hlava, zaujali už 50-tisíc fanúšikov, ktorí ho sledujú.

Ak sa vám na fotografiách niečo nezdá, máte správny dojem a nemusíte panikáriť, či sa pilot vášho lietadla nezaujíma viac o dokonalé fotky ako o bezpečnosť cestujúcich. Všetky sú totiž falošné a pilot sa očividne rád tvári, že je bežnou praxou v 12-kilometrovej výške vystrčiť hlavu von z lietadla a fotiť sa selfie palicou.

Na jeho účte nájdete zábery, na ktorých sa vykláňa nad Rio de Janeirom a nad New Yorkom, pričom fotoaparát má pripevnený k nosu lietadla, čo mu jednoznačne „veríme“. Rozhorčené názory ľudí nájdete aj v komentároch pri jeho fotografiách. Musíme však uznať, že jeho znalosti ovládania Photoshopu sú omnoho lepšie ako mnohých celebrít, ktoré si svoje fotky pravidelne „vylepšujú“ o rôzne úpravy.

Pozri aj: 10 fascinujúcich faktov o lietadlách, ktoré takmer nikto nepozná

indy100.com

Aj tento článok ste si mohli prečítať do konca vďaka našim predplatiteľom.
Staňte sa súčasťou PREMIUM klubu a získate benefity v hodnote 28 €.

Uložiť článok

Najnovšie články