boredpanda

Ak poznáte horor Shining, slávne dvojičky z tohto filmu, sú vám určite veľmi známe.

Tento otec žijúci v Anglicku skutočne vie ako zaujať. Slúžia mu na to dve dcéry, ktoré sú navyše dvojčatá. Volajú sa Poppy a Isabella. Sú veľmi roztomilé, no keď ich otec oblečie do rovnakých šiat, aby vytvoril slávnu scénu z filmu The Shining, sú skutočne strašidelné.

Niektorí oteckovia to jednoducho so svojimi deťmi vedia. Keď sa ich dcéra chce hrať na vílu, neváhajú si na seba navliecť šaty a zahrať sa so svojou dcérou a jej kamarátkami. Martin Hughes, ktorý je otec dvojičiek, sa so svojimi dcérami hrá trošku netradične. Jeho štvorročné dievčatká síce určite netušia, kto sú slávne dvojičky z hororu, no dokážu vystrašiť ľudí všade tam, kde sa objavia a navyše rozveseliť svojho otca, ktorý má rád humor. Ak ste videli film The Shining z roku 1980, netreba ho príliš predstavovať. Hotel, izba č. 238, šťastná rodinka, no strašná minulosť správcu, ktorý tú svoju rodinu zabil. A do toho dve hrôzostrašné dvojičky. Netreba už viac dodať, pozrite sa na obrázky, ktoré skutočne dokázali vystrašiť niekoľko ľudí.

good hausekeeping

V jednom rozhovore ich otec povedal, že len čo sa dozvedel, že bude otcom dvojičiek, prvá vec, ktorá mu zišla na um, bol práve horor The Shining. Tešil sa na to, že keď budú staršie, môžu spolu cestovať a bývať v hoteloch. Naučil ich používať vetu, ktorú dvojčatá hovorili vo filme: „pod, zahraj sa s nami“. Keď sa dievčatá chytia za ruky a vyslovia ju, niektorí ľudia sa naozaj zľaknú.

boredpanda

Ešte sú príliš mladé, na to, aby to dokázali úplné samé uskutočniť. Raz, keď tak stáli na chodbe jedného hotelu a držali sa za ruky, muž, ktorý šiel okolo, najskôr zozelenel a okamžite zabočil iným smerom. Skutočne ho to vystrašilo. Otec so smiechom dokonca dodal aj to, že jeho dievčatká budú určite milovať Halloween. Nuž, či rovnako nadšení budú aj ostatní ľudia, to už až také isté nie je.  V skutočnosti sú to nádherné malé dievčatká, ktoré sa veľmi radi hrajú a ich otec sa teší, keď vyrastú, pretože to určite posilní túto hru, ktorá je predovšetkým založená na žarte.

boredpanda
Martin Hughes
Martin Hughes
Martin Hughes

Reakcie ľudí na sociálnych sieťach boli naozaj rôzne. Niektorí tvrdili, že by sa ich nikdy nezľakli, pretože sú až príliš krásne a iní zase napísali, že keby ich v hoteli uvideli pred sebou, určite by utekali čo najrýchlejšie preč. Tak čo, vystrašili vás?

Interez.sk (Anna Zábojníková) , boredpanda.com, buzzfeed.com
Uložiť článok

Najnovšie články