Príchod jari sa dá oslavovať rôznymi spôsobmi. Malalata to však robí po svojom a jar privítali na svojom Balkan Bashaveli so svojimi vernými fanúšikmi aj v Bratislave.

Večer však nebol len o Malalate. V Bratislavskom „Véčku“ sa po boku dvoch chalanov v pásikovaných tričkách predstavila aj multinárodná kapela Mr. Loco či Julah.

Všetko to už o deviatej hodine odštartoval práve Julah, ktorý v osobitých setoch mixuje hudbu mnohých žánrov a mnohých kútov sveta – najmä Balkánu, južnej Európy a južnej Ameriky. Po ňom už nastúpili chalani z Malalaty, ich úsmevom sa nedalo odolať a tancovačka mohla začať. Nebol to však len tanečný večer. Vo „foajé“ boli stánky s občerstvením, waffličky a francúzske chuťovky ako quiche či bagetky.

Kristína Poráziková
Kristína Poráziková

Po krátkej tancovačke sa začala ešte väčšia. Známy tanečník a choreograf Vlado Michalko totižto začal svoj tanečný workshop a bolo vidno, že okrem neho si to užívajú skutočne všetci. Všade bolo vidno pásiky, úsmevy a cítiť príjemnú a radostnú atmosféru.

Kristína Poráziková
Kristína Poráziková

Po tom, čo sa všetci naučili tancovať, mohli svoje nové vedomosti zúročiť na Mr. Loco.

Kristína Poráziková

Ak si však myslíte, že týmto to skončilo, mýlite sa. Večer pokračoval a klub sa plnil čoraz viac. Teraz už nepochybuješ, že najbližší Balkan Bashavel nemôžeš v tvojom meste zmeškať?

Kristína Poráziková
interez.sk (Kristína Poráziková)
Príbehy
0
Komentovať (0)