Foto: Sony Pictures

Je veľmi zaujímavé, že napriek rôznorodej škále hororového žánru, sme sa dočkali filmu s Escape Room tematikou až teraz.

Šesť neznámych ľudí sa ocitne v smrteľnej hre s jediným cieľom: prežiť. Psychologický horor, ktorý svojou zápletkou pripomína legendárnu sériu SAW, dorazil tento týždeň do našich kín. Režisér Adam Robitel, známy filmami Insidious: Posledný kľúč či Paranormal Activity: The Ghost Dimension, prináša na filmové plátna skupinku šiestich ľudí, ktorí prijali pozvánku do záhadnej Escape Room.

Na oko nevinná hra sa premení na boj o život, v ktorej nás okrem živelných nástrah čaká dávka poriadneho napätia a smrti. Čoho všetkého budú hráči schopní, aby zachránili svoj vlastný život? Pozrite si trailer nového hororu ESCAPE ROOM, ktorý môžete v slovenských kinách vidieť už dnes.

V novinke ESCAPE ROOM, ktorá v mnohom pripomína kultové horory Saw: Hra o prežitie či Kocka, sa predstaví talentované herecké obsadenie. Na jeho čele stoja Logan Miller známy kinohitom Psia duša a charizmatická Deborah Ann Woll, ktorú môžete poznať zo seriálov True Blood a Daredevil. Psychologický horor Escape Room môžete vo svojom kine vidieť už od dnes. Na vaše plátne ich prináša spoločnosť Itafilm.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy