V spolupráci s Orange

Foto: Orange

Roadtrip Števa a Evelyn v najlepšej mobilnej sieti na Slovensku nebol len o spoznávaní nezvyčajných miest. Došlo aj na ešte nezvyčajnejšie stávky!

Dvojica obľúbených komikov pokračuje vo svojej ceste naprieč Slovenskom, kde vidia nielen krásy našej krajiny, ale popri testovaní najlepšej mobilnej siete zbierajú najmä neopakovateľné zážitky. Najlepšia sieť ich tentokrát doviedla až do dedinky Haluzice, kde sa Evelyn spolu so Števom rozhodli podstúpiť nezvyčajnú stávku.

Malá obec Haluzice leží na západe Slovenska neďaleko Trenčianskych Bohuslavíc. Už vďaka svojmu názvu je častou zastávkou turistov z rôznych kútov našej krajiny a nedávno sa v nej počas svojho roadtripu naprieč Slovenskom zastavila aj dvojica známych komikov. A aj túto cestu si obaja protagonisti náramne užili.

„Tým, že sme spolu dlho neboli, tak sme si užívali vzájomnú prítomnosť. Vlastne sme stále niečo preberali. Ani neviem, ako sa nám podarilo popritom niečo natočiť,“ vysvetlil nám s úsmevom Števo.

No a čo sa môže stať, keď sa dvojica komikov zastaví v dedinke, z ktorej humor priamo srší? Zrejme nikoho neprekvapí, že opäť došlo na mimoriadne humorné momenty. Keď totiž jeden z obyvateľov poprosil dvojicu, aby mu pomohli nasťahovať drevo bližšie k chalupe, bol to priestor na podstúpenie stávky. A nie hocijakej!

Foto: Orange

Števo ako zdatný muž sa s Evelyn stavil, že skôr nasťahuje milému staršiemu pánovi drevo, než ona 5 gigabajtov fotiek od kamarátky. Ako to celé dopadlo, sa dozviete v ich najnovšom videu.

Výsledok zrejme nikoho neprekvapil, keďže Evelyn používa najlepšiu sieť na Slovensku od Orangeu. A práve vďaka nej vedela, že sa prehry obávať nemusí.

„Vedela som, že stávku vyhrám, samozrejme. Stiahnuť 5 giga dát, to bolo hneď. Zato Števko, chudák, sa zapotil. Na druhej strane, aspoň spravil dobrý skutok,“ prezradila Evelyn.

Radosť z pomoci neskrýval napriek prehre ani Števo. „Mám radosť, že v každom kúte Slovenska sú milí ľudia, ktorí pre nás ostatných vytvárajú hodnoty a zážitky,“ doplnil svoju kolegyňu.

Foto: Orange

Zastávka v Haluziciach, samozrejme, nebola jedinou. Evelyn a Števo prešli na svojom výlete takmer celé Slovensko. Vďaka internetu od Orangeu a jeho najlepšej mobilnej sieti na Slovensku sa nestratili a celú cestu aj dokumentovali. Ich ďalšie humorné videá a zážitky môžete nájsť na YouTube či na Facebooku.

Ak chcete zistiť na vlastnom mobile, aké to je surfovať a sťahovať v najlepšej mobilnej sieti na Slovensku, klikajte sem.

Viac fotografií z roadtripu Evelyn a Števa nájdete v galérii nižšie:

V spolupráci s Orange
0
Uložiť článok
Komentovať