Foto: twitter.com (Shenan Igansen )

Michaela Galambošová / / Série
Na Nový rok si môžeme dávať naozaj netradičné predsavzatia. Tento chlapík si dal naozaj neľahkú úlohu. Sedem dní držať prísny pôst. Pozrite sa, ako to dopadlo.

Zaujímavé na experimente autora netradičných webkomiksov je to, že to myslel naozaj vážne. Rozhodol sa zo dňa na deň a miesto toho, aby sa na Nový rok napchával zvyškami slávnostnej večere, zaumienil si, že jedlo bude vytrvalo ignorovať. Denne si doprial jeden, podľa jeho slov, odporný drink a zvyšok „menu“ tvorila len voda. Svoj psychicky i fyzicky náročný stav zachytil v naozaj vydarených komiksoch.

Shenan Igansen už  zásobuje svojimi komiksmi virtuálny svet nejaký ten rok. Verí síce, že dlhodobý pôst môže mať pre telo určité zdravotné benefity, avšak to nebolo hlavným cieľom jeho experimentu. Chcel zistiť, čo to urobí s jeho psychikou. A diali sa naozaj šialené veci. Výsledky svojho experimentu zdokumentoval v týchto úprimných ilustráciách.

Shen svoju skúsenosť zachytil naozaj geniálne. Možno práve úprimnosť jeho komiksov najviac priťahuje pozornosť fanúšikov.

Pozri aj: Cudzie rozhovory pretvoril do komiksov. Ilustrátor vytvoril zábavnú sériu z absurdít, ktoré často riešime

boredpanda.com
0
Komentovať (0)