Leematthewasher

Anet / / Série
Nejeden z nás chcel ako malý zachraňovať všetkých možných túlavých psov či mačky, no Asher nezostal len pri úvahách, ale pustil sa do toho. Doposiaľ zachránil až 16 zvierat a s niekoľkými domácimi maznáčikmi dokonca aj žije. Ako tvrdí, je to jeho poslanie.

Zoznám sa s Lee Asherom, typickým chlapíkom z Los Angeles, ktorý ale má neobyčajnú zvieraciu rodinku – 9 zachránených zvierat.

„Vždy som vedel, že keď budem starší, budem mať dom plný zachránených zvierat, takže vidieť ma, ako žijem, nie je pre mňa ani pre tých, ktorí ma videli vyrastať žiadnym prekvapením,“ povedal pre portál The Dodo Asher. Už od detstva vedel, že jeho poslaním bude pomáhať zvieratkám. Zatiaľ zachránil až 16 domácich miláčikov.

Ako dieťa trávil množstvo času stavaním prístreškov, dobrovoľníctvom či učením sa, ako postupovať pri záchrane. Potom, čo sa dostal na vysokú školu, začal so staraním sa o psíkov z útulkov a nachádzal pre ne vhodné milujúce domovy.

Lee hovorí o tom, ako ho to napĺňa: „Inšpirácia skrátka prišla z lásky k psom a vedomia, že nezachraňuješ len život, ale záchranou psíka, umožňuješ vytvoriť priestor na možnú adopciu ďalších. Je to dvojité víťazstvo a krásny pocit.“

Dnes vlastní sedem psov a dve mačky, niektoré z nich sú „pestúnske neúspechy.“ Psy majú mená Yaffa, Molly, Cali, Bo Bo, Butters, Haven a Lillie, mačky zase Whiskey a Goose. „Je to neustála zábava, a ja som veľmi vďačný za to, že môžem mať dom plný lásky a psov,“ vraví Asher.

Pozri sa na fotografie týchto štvornohých miláčikov, ktorých Asher zachránil

theasherhouse

Asher má neobyčajnú rodinku

theasherhouse

Jeho poslaním je pomáhať zvieratám

theasherhouse

Vždy vedel, že bude mať dom plný zvierat

facebook.com/Leematthewasher

Už ako malé dieťa sa zaujímal o záchranu psíkov

theasherhouse

Je to neustála zábava

theasherhouse

Asher je vďačný za to, čo má

theasherhouse

Zachránil 16 domácich miláčikov

theasherhouse

A vlastní sedem psov a dve mačky

theasherhouse

Asher má dom naplnený láskou

facebook.com/Leematthewasher
interez.sk (Aneta Schmögerová), boredpanda.com, thedodo.com
Komentovať (0)