Ilustračná foto: Unsplash

Český dovolenkár je momentálne vo väzení.

Dovolenkári sa počas sezóny dopustili viacerých priestupkov či bizarných situácií, no správanie českého seniora zaskočilo pravdepodobne najviac zo všetkého. Na pláži ho zadržali policajti po tom, ako ho domáci obvinili zo sexuálneho zneužívania, píše Čas.

Článok pokračuje pod videom ↓

Českého turistu zadržala chorvátska polícia po tom, ako sa miestni obyvatelia aj turisti v oblasti Crikvenica, blízko mesta Rijeka, sťažovali na jeho nechutné správanie sa na pláži. Problémom malo byť fotografovanie a natáčanie maloletých detí.

Ilustračná foto: Unsplash

Chovanie 81-ročného muža si ľudia na pláži všímali dlhšie, čo vyústilo až k jeho zadržaniu a privolaniu polície. Podľa polície je podozrivý zo spáchania trestného činu porušovania súkromia dieťaťa. Muža vzali do cely predbežného zadržania a zabavili mu mobilný telefón, na ktorý si mal materiál fotiť a nahrávať.

Zatiaľ je za mrežami

„Bol mu zabavený mobilný telefón, ktorý použil na spáchanie trestného činu. Policajti v tomto prípade konali na základe tipu od občanov, ktorí spozorovali podozrivé správanie muža a zadržali ho do príchodu polície,“ uvádza sa v policajnom vyhlásení chorvátskej polície.

Najnovšie články