foto: youtube.com/Skifbull Channel

Umelci sú tí, ktorí posúvajú hranice. Niektorí z nich neváhajú balansovať na tenkom ľade medzi životom a smrťou. Mladá Rakúšanka nafotila odvážnu fotosériu s medveďom hnedým, ktorá sa stretla s kontroverznými reakciami.

Stefanie Millinger nechýba ani odvaha, ani chuť podrobovať sa obrovskému riziku. Je to asi zrejmé, bez toho by sa nepohla dopredu. Najmä nie v talentovej súťaži, v ktorej musíte zaujať rozhodne niečím iným, ako kúzlom, ktoré ste sa naučili počas veľkej prestávky na základnej škole. Ľudia sú z jej nezvyčajnej fotosérie s medveďom naozaj zmätení. Medveď definitívne patrí k najnebezpečnejším živočíchom v zvieracej ríši. V jednej chvíli sa môže s vami hrať, v tej ďalšej však môže na vás bez upozornenia zaútočiť.

Táto 24-ročná žena miluje výzvy a to, čo sa bežnému človeku môže zdať prinajmenšom šialené, ona berie ako hodenú rukavicu, ktorú by bola škoda nezdvihnúť. Pozrite si s nami nezvyčajnú fotosériu Stefanie s medveďom hnedým, ktorá ukazuje, akému obrovskému riziku sa vystavila mladá žena.

Ak vás zaujala táto fotoséria, ďalšie fotografie z nej si môžete pozrieť v nasledujúcom videu.

Po zverejnení týchto fotografií mladá artistka získala pozornosť tisícok ľudí z celého sveta. Niektorí ju sledujú preto, že jej fandia. Iní sú skôr zvedaví na to, kedy sa jej nezvyčajná záľuba v divokých zvieratách vymkne spod kontroly. Stefanie je však dospelá žena, ktorá vie, čo robí. Z jej fotografií ide sila, a na niektoré z nich sa môžete pozerať donekonečna. Tieto zábery doslova  vyrážajú dych.

Pokoj a sila

Tak trochu nezvyčajná abeceda

Ohybnosť, ktorú jej môžeme tíško závidieť

#wather #handstand #blackandwhite #shooting #wasser

A post shared by Stefanie Millinger (@stefaniemillinger) on

Život umelkyne rozhodne nie je jednotvárny

Odvaha môže mať tisíc podôb

Ľudské telo dokáže prekonávať akékoľvek limity

Počin mladej ženy je naozaj kontroverzný. Málokto z nás by mal v sebe odvahu na fotografie s medveďom. Na druhej strane Stefanie môžeme ticho obdivovať. Má v sebe iskru a zapálenie. Žije naplno a ide si za svojím. A to je to, čo potrebuje dnešná spoločnosť.

Pozri aj: 14 najbizarnejších výrazov, ktoré vyhľadávali Slováci na Googli v roku 2017

ofigenno.com
Príbehy
0
Komentovať (0)