foto: YouTube, Jaro Novák

Michal Blaško / / Kultúra
Hafnerove vtípky sa stanú realitou. Buďte pri tom.

Dobre poznáme statusy typu „Mám 10 lístkov na Grape, príďte si po ne na Žabí Majer!“. Jasné, srandičky… ale tentokrát to bude realita, aj keď poriadne pritiahnutá za tých posledných pár vlasov Žabieho princa.

Začalo to psycho trailerom, pokračuje asi najviac uleteným videom, aké sme v poslednom čase videli. Čím to bude pokračovať? Odporúčame sledovať Facebook stránky Jameson Irish Whiskey SK, pretože podľa našich informácii to ešte zďaleka nie je všetko.

Jameson, tak ako každý rok, ani teraz nebude chýbať na festivale Grape. Vždy svoju prítomnosť komunikuje špeciálnym videom a tentokrát to naozaj rozbalili. Spojili sa s Hafnerom, využili jeho známy vtípek a vytvorili haluze vďaka ktorým sa môžete dostať k vytúženým lupienkom na festival.

Ak ste nestihli prvú súťaž, nemusíte ešte vybaľovať svoj stan z batohu. Podľa toho, čo sme sa dozvedeli, čakajú všetkých fanúšikov Jamesona ešte ďalšie dve vlny. A podľa všetkého, úloha Žabieho princa týmto videom zďaleka nekončí. Navyše to vyzerá, že bol aj hlavnou inšpiráciou v novej kampani pre Gucci.

No, neviem ako vy, ale my si ideme zadeliť pukance, vyložíme nohy, mrkneme sa na tú video-psychiatriu. A nedočkavo sa budeme tešiť na rozdávanie lupienkov na Grape. Žabotooo!

PR Jameson
Komentovať (0)