Foto: twitter.com (NICLA_Casas)

Stretnutie vo vianočnom mestečku? Alebo spievanie "večne živých" vianočných hitov v závodnej jedálni narýchlo ozdobenej vetvičkami? Omyl vážení. Skvelý vianočný večierok môže vyzerať aj úplne inak.

Niekto si za svoju celoročnú drinu vyslúži od šéfa fľašu červeného či morku, ktorú kúpil v najbližšom supermarkete. Šéfka jednej kreatívnej  firmy sa však poriadne buchla po vrecku. Pre svojich 20 zamestnancov pripravila trojdenný vianočný večierok, na ktorí len tak ľahko nezabudnú.

Dobrého zamestnanca si treba strážiť, inak raz-dva prebehne ku konkurencii. Toho si bol vedomá aj Arabella Lewis-Smith, zakladateľka a riaditeľka kreatívnej spoločnostSalad Creative v Dorsete. Vedela, že jej zamestnanci celý rok makali naozaj tvrdo, a tak nečudo, že potrebovali nabrať síl, aby nestratili celkom tvorivosť. Sama majiteľka agentúry tvrdí, že vôbec neľutuje toto rozhodnutie. Má dobrý pocit, že svojím 20 najlepším zamestnancom umožnila nielen kvalitný oddych, ale i nezabudnuteľný zážitok.

V Madride strávili tri dni, bývali v obrovskom prenajatom byte a vychutnávali si atmosféru vianočnej metropoly. Večer sa zabávali v kluboch a vychutnávali španielske špeciality.Na druhej strane treba poznamenať, že „Šalátu“ sa naozaj darí. Spoločnosť podpísala viacero významných kontraktov, takže sa určite nebude musieť báť, čo jej prinesie budúcnosť. Už teraz má firma na stole kopec žiadostí, pretože práca v nej prináša skutočné benefity. Po tomto skvelom nápade určite pribudnú aj ďalšie. Veď kto by nechcel pracovať v takej spoločnosti? Ak by sa Salad uchádzala o titul zamestnanca roka, určite by raz-dva zvalcovala konkurenciu. Ak sa chcete pridať, môžete sa uchádzať o miesto tu:


Plavba kajakom či výlety do národných parkov

Teambuldingy v tejto firme sú naozaj zaujímavé. Arabella svojich zamestnancov nezobrala len na nezabudnuteľný večierok do metropoly Španielska, ale stará sa aj o početné kultúrne zážitky. Muzikál,výlet do národných parkov či viaceré športové aktivity sú skvelým príkladom toho, ako sa dá motivovať zamestnanec. Možno by nebolo od veci „nenápadne“ ukázať tento článok aj svojmu šéfovi. Snáď ho to bude inšpirovať.

Pozri aj: Stopy krvi na vlajke Rakúska či Himaláje na vlajke Nepálu. 10+ najzaujímavejších štátnych vlajok, ktorých význam vás skutočne uchváti

ladbible.com
Príbehy
0
Komentovať (0)