foto: Lala Bard

O čo Lala Bardovi ide?

Slovenský internet vie vždy niečím prekvapiť. Či už sú to virálne videá zachytené v hlavnom spravodajstve niektorej zo slovenských televízií, zaujímavé kampane či príspevky obyčajných ľudí, ktoré sa dostanú do povedomia tisícok ľudí žijúcich na Slovensku a v niektorých prípadoch aj za hranicami. My sme tento týždeň objavili zaujímavú postavičku, ktorá niečo plánuje. Pozreli sme sa na to, o čo jej ide.

Začalo to tým, že nám Lala Bard začal komentovať naše príspevky na Facebooku.

foto: interez.sk
foto: interez.sk
foto: interez.sk

Jedno je isté. Lala Bard niečo chystá, a chce o sebe dať vedieť. Na svojom profile na Facebooku zdieľa rozprávkové statusy.

… aaah, zasa mi zavreli dvere rovno pred nosom 😥Ale ja sa nevzdávam, nenechám sa odradiť! Chcem sa baviť, spievať, tancovať! 🎉 Viem, že sa mi to určite podarí! 🤩

Posted by Lala Bard on Mittwoch, 22. November 2017

Všetky starosti bokom, treba si občas nájsť čas aj pre seba. Ako to robím ja? Zahrám si, zaspievam a zatancujem! 🎉🕺 Nuž…

Posted by Lala Bard on Freitag, 1. Dezember 2017

Hovorí sa, že koľko jazykov poznáš, toľkokrát si človekom. 😝 Tak ako… ja okrem toho nášho poznám akurát tak svokrin jazyk. 🤣🌿 No a ešte HUDBU! 🎶 A hudba je predsa jazyk, ktorým sa dorozumieme všetci!

Posted by Lala Bard on Sonntag, 3. Dezember 2017

Dnes nám je už jasné, že milú postavičku slovenského internetu má na svedomí nový rozprávkový ples Lalabál. Laba Bard je večný tulák, neposedný kočovný muzikant, stále na inom konci sveta. Hudba bola odjakživa tým, čím sa Lalabard chcel živiť. Spieval a hral kade chodil, poznali ho už hádam všade. Vždy mal však ale jeden tajný sen – vystúpiť na honosnom plese, kde by boli všetci prenádherne vyobliekaní ako z rozprávky. Jeho neutíchajúca veselosť a dobrá nálada sa nákazlivo šíria všade tam, kde sa objaví. Dobrák od kosti, ochotne pomáha tým, ktorí to potrebujú.

Lalabard nebol na žiadny ples pozvaný, no bol odhodlaný nájsť miesto, kde by sa spolu s ním bavili všetci bez rozdielu.  Baviť ľudí je predsa jeho životné poslanie, musí sa mu podariť naplniť svoj osud. Rozhodol sa preto vytvoriť vlastný bál ako vystrihnutý z Labutieho jazera.

Lalabard sa ihneď pustil do príprav plesu Labutieho jazera. No kráľa a kráľovnú nebude hľadať sám – do záchrannej akcie sa spolu s ním pustilo veľa šikovných pomocníkov, medzi ktorými sú čarovný sláčikový orchester STRAUSS ENSEMBLE PRESSBURG zo Slovenskej Filharmónie a dve špeciálne energetické bomby – gypsy band LOMNICKÉ ČHÁVE, ako aj 10-členná funky kapela HOMOSAPIENS!

Kedy, kde a ako? Čarovné dvere sa otvoria hneď štyrikrát.

Pridajte sa aj Vy a pomôžte Lalabardovi nájsť kráľa a kráľovnú Labutieho jazera – o zábavu magicky nezabudnuteľné plesové zážitky je postarané. Ako sa sem dostanete? Jednoducho! Navštívte  lalabal.sk.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )