Foto: Ominae, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Podľa spravodajského portálu Aktuality.sk tamojšia polícia zadržala podozrivého Indonézana, ktorý sa s ňou poznal a v minulosti sa mali pohádať.

Na Bali pravdepodobne zavraždili mladú Slovenku. Informuje o tom spravodajský portál Aktuality.sk s tým, že ženu mali nájsť s bodnými ranami na krku. Polícia už zadržala aj podozrivého.

Ako ďalej portál priblížil, indonézsky web Kompas.com priniesol dnes správu o vražde mladej Slovensky Adriany S. Tá mala byť zavraždená v dome, ktorý si prenajímala v meste Denpasar na Bali. Ženu mal v kaluži krvi nájsť v kuchyni jej kolega z práce. Polícia zadržala podozrivého Indonézana, ktorý sa s ňou poznal a v minulosti sa mali pohádať. Motív podľa polície ešte nie je jasný. Polícia pokračuje vo vyšetrovaní výsluchmi, ako aj zaisťovaním miesta činu.

Aktualizované 14:23

Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR (MZVEZ SR) Ivan Korčok (nom. SaS) potvrdil úmrtie Slovensky na Bali. Ako ďalej dodal, SR koná v súčinnosti s rodinou a „urobíme všetko, čo sa urobiť dá.“ „Viac s ohľadom na ochranu osobných údajov a predovšetkým s ohľadom na rodinu v tejto chvíli povedať nemôžem,“ uzavrel šéf slovenskej diplomacie.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )