@_clvrarose

Veď sa ti to páčilo! Zasmeje sa násilník, vidiac, že žena, ktorú znásilnil, si to užíva. Alebo je to len zdanie? Naše telo môže v stresových situáciách reagovať úplne inak, akoby sme čakali.

Na svete je čoraz viac prípadov znásilnení, no len máloktorá obeť má chuť o tom rozprávať, tobôž nie „zdôveriť“ sa vyšetrovateľovi na policajnej stanici. A ako mu má preboha vysvetliť, že počas nedobrovoľného styku dosiahla orgazmus? Veď by jej nikto neuveril, že išlo o znásilnenie! Tak radšej mlčí a svoje temné myšlienky a pocit hanby si necháva len sama pre seba…

Tak sa zdá, že niekde nastala chyba v programe. Možno za to môže pornografický priemysel, ktorý neraz ukazuje tvrdé praktiky, ktoré nemajú od znásilnenia až tak veľmi ďaleko. A aj tí, ktorí nechceli, si to užívajú. Tak o čom sa tu vlastne hádame? Veď obe strany sú spokojné, nie je čo riešiť. Užívateľka Twitteru s nickom @_clvrarose, sa rozhodla pichnúť do osieho hniezda. Vo svojich Tweetoch vysvetľuje fyziologické dôvody naoko nepravdepodobnej reakcie tela obete. Telo si žiaľbohu robí čo chce. A niekedy je ťažké ho ovládať.

Užívateľka @_clvrarose musela mať „gule.“ No jej príspevok ľudia začali okamžite zdieľať. Možno to pomôže obetiam zbaviť sa pocitu viny. Potom sa príspevok neminul účinku.

Pozri aj: Tento muž spravil sexistický experiment so svojou kolegyňou v práci. Výsledok prekvapí každého z vás

interez.sk (Michaela), boredpanda.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy