Foto: MovieStillsDB

Nový Matrix sa môže pochváliť zvučným hereckým obsadením.

Všetci fanúšikovia ikonickej série Matrix nedočkavo očakávajú jeho návrat. Podrobnosti o deji alebo ako bude bližšie vyzerať, zatiaľ nie sú známe. Postupne sa však črtá jeho herecké obsadenie a tentokrát ho doplnila ďalšia hviezda.

Matrix 4 prinesie návrat obľúbencov, ako herca Keanu Reevesa, Carrie-Anne Moss alebo Jadu Pinkett Smith, v ich už kultových úlohách Nea, Trinity a Niobe. Potvrdená je aj účasť napríklad obľúbeného Neil Patrick Harrisa alebo herečky Jessicy Henwick.

Foto: MovieStillsDB

Matrix získal ďalšiu hviezdu

Ako informoval portál Collider, tentokrát medzi hviezdne obsadenie pribudla Christina Ricci. Správu pôvodne v tichosti prinieslo štúdio WarnerBros. Podrobnosti o postave, ktorú stvárni, zatiaľ síce nepoznáme, je sa však skutočne na čo tešiť.

Herečka sa objavila napríklad vo filmoch ako Strach a hnus v Las Vegas, Mladí Titáni alebo Rodina Addamsovcov, kde stvárnila obľúbenú Wednesday. Na jeden z najočakávanejších filmov tohto roka sa podľa avizovaných informácií môžeme tešiť koncom decembra v kinách, aj na platforme HBO Max.

Škandál kvôli oslave

Nakrúcanie je už skončené a jeho záver sprevádzala aj kauza spojená s oslavou. Stalo sa to v období, keď nemecká kancelárka Angela Merkelová v Nemecku, kde sa štáb práve nachádzal, sprísnila protiepidemiologické opatrenia.

Foto: MovieStillsDB

S tým súviselo aj zatvorenie barov, reštaurácií či zákaz hromadných podujatí. A tým párty hercov a veľkého štábu určite je. Boli však vynaliezaví a pod zámienkou nakrúcania masovej scény, napokon mohli poriadne osláviť.

Napriek tomu, že išlo v podstate o lož, prítomní na oslave dodržiavali všetky potrebné opatrenia, absolvovali PCR testy a nezaobišli sa ani bez rúšok.

Čakajú naň diváci z celého sveta

Posledný Matrix Revolutions sme mali možnosť vidieť ešte v roku 2003, a preto ide o skutočne veľkolepý návrat. Po 18 rokoch máme skutočne vysoké očakávania a zatiaľ všetko nasvedčuje tomu, že by sa nám mohli naplniť. Viac o štvrtom Matrixe sa dozviete aj v našich predchádzajúcich článkoch. Nájdete ich v tejto sekcii.

collider.com, theguardian.com
0
Uložiť článok
Komentovať