foto: bh-index.com

Možno vás po tomto prejde chuť vybrať sa na schôdzku naslepo.

Pred pár dňami otriasol svetom otrasný prípad manželského páru, ktorý vo svete nemá obdoby. Dmitrij Baksheev so svojou ženou Nataliou milovali dobré jedlo. Na ich kulinárskych špecialitách si pochutilo nemálo ľudí. Všetko by bolo v poriadku, keby na prípravu svojich jedál nepoužívali ľudské mäso pochádzajúce zo zavraždených obetí. Podľa najnovších správ svoje obete kontaktovali cez zoznamovacie stránky. S obeťami sa stretli len raz. Hneď na prvom rande ich totiž zavraždili. 

Nezvyčajný párik usvedčil telefón, ktorý vypadol Dmitrijovi z vrecka. Našiel ho robotník, ktorý po tom, čo si poprezeral fotogalériu, odovzdal telefón polícii. A dobre urobil. Na záberoch boli fotografie, ktoré určite nenájdete v telefóne žiadnej normálnej osoby. „Dimitij si urobil selfie záber s rukou v ústach, zatiaľ čo si pchal prsty mŕtvoly do nosa,“ tvrdí policajná správa. Všetko nasvedčuje jedno. Ide o čistú zvrátenosť.

Na prvý pohľad celkom obyčajný pár, avšak zdanie často klame


Po začatí vyšetrovania sa však ukázalo, že zábery v telefóne boli len špičkou ľadovca. Obetí bolo totiž to oveľa viac, než si predstavovali. Predpokladá sa, že pár kanibalov za 18 rokov zabil viac ako 30 ľudí. Účel vrážd bol jednoznačný. Získať mäso na konzumáciu. Natalia, ktorá istý čas pracovala aj vo vojenskej akadémii ako zdravotná sestra, vraj tvrdila, že dokáže zabezpečiť mäso pre študentov. Podľa agentúry RIA Novosti to nemusí byť len fáma. V akadémii skutočne našli telo ženy zabalené vo vreci.

Obložená misa s naaranžovanou hlavou. Aj to má na svedomí neľudská dvojica


18 rokov beztrestne zabíjali ľudí. Konečne sa to skončilo


Tak sa zdá, že pár si urobil poriadne zásoby mäsa. V ich mrazničke sa našli kúsky mäsa, dokonca si ľudské mäso aj konzervovali. Okolo celej kauzy je však viacero nejasností. Jedno je však isté. Ide o dve psychicky narušené osoby, ktoré sa žiaľ našli. Podobné priťahuje podobné a v tomto prípade to žiaľbohu malo fatálne dôsledky. Natalia, kuchárka, ktorú vyhodili z práce kvôli alkoholu, bola v minulosti hospitalizovaná kvôli psychickým problémom. Dimitrij, ktorý vyrastal v adoptívnej rodine, bol agresívnym a komplikovaným dieťaťom.


Obete si hľadali cez zoznamku

Samotná Natalia vo fotografiách zo zoznamky spoznávala zavraždené obete. Polícia sa preto obáva, že by ich mohlo byť oveľa viac. Celá vec je v štádiu vyšetrovania. V hlavách viacerých sa však vynára otázka. Ako to, že sa tomuto páru z Krasnodaru podarilo beztrestne vraždiť takmer 18 rokov?

Pozri aj: Fotili sa s rozštvrtenými ľudskými telami, zavárali ich a jedli. Ruskí manželia sa priznali, že majú na svedomí až 30 obetí

independent.co.uk, dailymail.co.uk
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy