Foto: youtube.com

Michaela Galambošová / / Série
Vraví sa, že záujmy dieťaťa by sa mali podporovať. Väčšinu však krúžky a iné aktivity stoja pekný balík peňazí. Viete si však predstaviť, že by hobby spravilo z vášho dieťaťa milionára?

Pamätáte sa na svoj prvý „biznis“ na základnej škole? Možno ste sa aj vy snažili zbohatnúť (nelegálnym) predajom tetovačiek zo žuvačiek a nálepiek. Malý Ryan zarába nemalé peniaze, pričom tým neporušuje žiaden zákon. Samozrejme, peniaze chodia na účet jeho rodičov, ale to nie je podstatné. Malý YouTuber má fanúšikov z celého sveta. Na svojom kanáli zverejňuje videá, ktoré ľudia jednoducho milujú. Chlapček robí to, čo ho baví, pričom za svoju prácu dostáva naozaj slušné peniaze.

Malému Ryanovi sa naozaj darí. Napriek tomu, že má 6 rokov, už je v internetovom svete celkom „ošľahaný.“ Videá začal natáčať už v roku 2015, kedy mal len štyri roky. Vo videách sa „len“ hrá a robí rôzne bláznivé experimenty, ktoré oslovili státisíce divákov. Tento chlapec patrí podľa magazínu Forbes medzi osem najlepšie zarábajúcich youtuberov z celého sveta. Viete si predstaviť, že by vás natrelo dieťa, ktoré len nedávno začalo chodiť do školy?

V čom je háčik? Tak sa zdá, že ľudia sú už presýtený (ne)zmyselnými tutoriálmi a vo virtuálnom svete začína platiť, že čím väčšiu absurditu zavesíte na internet, tým má väčšiu sledovanosť. Ale na druhej strane prečo nie? Proti gustu žiaden dišputát. Rhyan na jeho kanáli Ryan Toys Review zarába ročne približne 9,3 milióna eur. A to je hotový majetok. Ak vás zaujíma, kto sa podľa magazínu Forbes dostal na vrchol rebríčka, radi vám to prezradíme. Je to youtuber, hráč videohier Daniel Middleton (DanTDM), ktorý má viac ako 16 miliónov odberateľov, pričom ani jeho kanál neobsahuje dvakrát edukačné príspevky. Ak ste zvedaví, o kom je reč, môžete si ho pozrieť TU.

Ale naspäť k malému géniovi. Jeho program samozrejme najviac fascinuje deti, ktoré sú vo vytržení pri pohľade na Ryana rozbaľujúce obrovské kinderká.

Jeho rodičia prestali pracovať a pomáhajú synovi pridávať ďalšie bláznivé videá. Veď keď je v kurze, škoda by to bolo nevyužiť, však? Otázne ostáva, dokedy to bude malého chlapca baviť. Ak bude kinderká otvárať aj v puberte, asi to už nebude taká zábava.

Pozri aj: Stopy krvi na vlajke Rakúska či Himaláje na vlajke Nepálu. 10+ najzaujímavejších štátnych vlajok, ktorých význam vás skutočne uchváti

ladbible.com
0
Komentovať (0)