zdroj: TMR

Lyžiari si môžu urobiť poriadnu radosť.

GOPASS online spúšťa predaj skipasov do stredísk vo Vysokých Tatrách, v Jasnej, v poľskom Szczyrku a v Špindlerovom Mlyne za najvýhodnejšie ceny. Tí najrýchlejší si prídu na svoje. Uloviť si budú môcť aj skipas za neuveriteľných 9 eur. Na svedomí to majú flexibilné ceny.

V hre je 10-tisíc skipasov, ktoré potešia tých najrýchlejších lyžiarov. Špeciálna akciová ponuka 9 eurových skipasov nebude mať rozlíšené vekové kategórie a bude platiť do vypredania. Lyžiari si tak môžu uloviť svoje skipasy v poriadnom predstihu za túto symbolickú cenu.

Bez obáv

Ak by náhodou počasie v nimi zvolenom termíne bolo nepriaznivé, nemusia sa obávať. Termín si vedia zmeniť za malý poplatok. „Jedno euro, a to v prípade, že zakúpený skipas bude stornovaný najneskôr deň vopred,“ prezradil Juraj Chovaňák, marketingový riaditeľ TMR. V prípade, ak by si to lyžiar s lyžovačkou rozmyslel, suma mu bude vrátená na jeho konto vo forme kreditu. Využiť ju teda môže na nákup skipasu na nový termín alebo iných služieb.

Najlepšie ceny skipasov práve teraz

zdroj: TMR

Okrem špeciálnych akciových skipasov budú už v predpredaji aj skipasy rozlíšené štandardne podľa vekových taríf (dospelý, junior, senior, dieťa). Predávať sa budú v rôznych cenových hladinách podľa jednotlivých rezortov. Predaj skipasov podobným spôsobom ako sa predávajú letenky zaviedla spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) premiérovo minulú zimu. Včasné nákupy sú jednoducho odmenené nižšími cenami. Flexibilné ceny vznikli ako potreba riadeného manažovania predaných lístkov a vyťaženosti stredísk v danom termíne. V novej zimnej sezóne budú zavedené už aj v kamenných pokladniach či v samoobslužných Gopass Tickets.

Aj v Čechách či v Poľsku

zdroj: TMR

Po stopách slovenských TOP stredísk sa aktuálne vybrali aj najmodernejšie lyžiarske strediská v Česku a v Poľsku. „A to nielen predajom akciových cien skipasov, ale aj flexibilnými cenami, ktoré budú mať v tejto zime premiéru,“ povedal riaditeľ obchodu a marketingu (CCO) spoločnosti TMR Andrej Árendáš.  K Jasnej a Vysokých Tatrám sa tak pridáva aj české TOP stredisko Špindlerův Mlýn a najväčšie poľské stredisko Szczyrk. V Poľsku budú mať zároveň svoju premiéru samoobslužné pokladne Gopass Tickets, ktoré zvýšia komfort online nákupu priamo v stredisku Szczyrk,“ prezradil Árendáš.

zdroj: TMR

Začiatok lyžovačky na Slovensku je naplánovaný už na 30.novembra, kedy by prvých lyžiarov malo privítať najväčšie a najmodernejšie stredisko  – Jasná.

Štartovacie cenové hladiny pri online predaji skipasov v jednotlivých strediskách:

  • Jasná – od 19 €, počas Vianoc od 25 € a počas Silvestra od 34 €,
  • Štrbské Pleso – od 15 €, počas Vianoc od 21 € a počas Silvestra od 23 €,
  • Tatranská Lomnica –  od 18 €, počas Vianoc od 24 € a počas Silvestra od 26 €,
  • Szczyrk – od 96 PLN, počas Vianoc od 82 PLN a počas Silvestra od 103 PLN,
  • Špindlerův Mlýn – od 290 CZK, počas Vianoc od 290 CZK a počas Silvestra od 1000 CZK.
PR TMR

0
Uložiť článok
Komentovať