Foto: Facebook/Myriam Ortellado

brooklynskyfrajer / / Série
Chorý čin, ktorý bol opäť spáchaný na nemej tvári. Tento úbohý psík, ktorého niekto opustil pri ceste, sa našiel poliaty hrubou vrstvou toxickej smoly.

Prednedávnom sme vám priniesli článok o psíkovi, ktorému niekto zalepil papuľku páskou a zviazal labky. A tu sa to ešte stále nekončí, na svete ostáva mnoho ľudí, ktorí si nebúria svoju krutosť medzi sebou, ale radšej sa vyzúria na bezbranných zvieratách. Pokiaľ je niekto natoľko zlomyseľný, že si dokáže svoju negativitu vybiť na zvierati, je len otázkou času, kedy sa ľudstvo zahubí samo.

Asi lo encontraron los chicos…

Geplaatst door Myriam Ortellado op maandag 15 mei 2017

Tohto psíka našli pri ceste dvaja tínedžeri, ktorí prechádzali na okolo. Úbohé zviera bolo pokryté hrubou vrstvou smoly, ktorá mu nie len strpčovala pohyb, ale je aj vysoko toxická. Chlapci si všimli, že na psíkovi niečo nie je v poriadku. Zakrývala ho akási čierna gebuzina, ktorá zjavne nemala na jeho srsti čo robiť. Podišli o pár krokov bližšie a podnikli záchrannú akciu.

Asi lo recibimos los voluntarios

Geplaatst door Myriam Ortellado op maandag 15 mei 2017

Príbeh však ešte v tomto momente neskončil. Žiaľ, mimo toho, že je smola toxická, je aj veľmi ťažko odstrániteľná, a tak mali veterinári čo robiť, aby toto úbohé zvieratko vymanili z ohrozenia života. V prvej rade bolo nutné psíkovi očistiť ústa a nosné dierky, aby mohol dýchať. Trvalo viac než dlhých 5 hodín, kým sa im podarilo psíka očistiť. Tomuto však ešte predchádzali rôzne patálie, pretože žiadnym prípravkom nebolo možné smolu zo srsti odčleniť. Veterinári skúšali všetky možné šampóny, prípravky a rôzne teploty vody, avšak nič z toho nepomáhalo.

Comenzando la tarea

Geplaatst door Myriam Ortellado op maandag 15 mei 2017

Po veľmi dlhej dobe úmornej roboty sa im to nakoniec podarilo, pričom k očisteniu použili olej. Tiež však nešlo o chvíľkovú záležitosť a psík si musel vytrpieť ďalšie hodiny v čiernom zábale, kým sa konečne ukázal jeho pravý vzhľad.

Geplaatst door Myriam Ortellado op maandag 15 mei 2017

Bohužiaľ ani v tomto nehoráznom prípade sa nepodarilo vinníka dolapiť. Zrejme však nepôjde o nijakého dobráka. Žiadne zviera, či už hovoríme o hyene alebo kosatke, by sa neuchýlilo k tak krutému činu. Celý tento prípad je jasným dôkazom, že človek je najhorší žijúci organizmus na svete.

Geplaatst door Myriam Ortellado op maandag 15 mei 2017

Pozri aj: Nehorázny čin. Dvaja mladíci naliali do mladého aligátora pivo a sledovali, čo sa s ním stane. Za svoje činy budú pykať

facebook.com/Myriam Ortellado
0
Komentovať (0)