Chalanov z Adventure Hunters už určite dôverne poznáte. Každý týždeň vám ukazujú zaujímavé miesta Slovenska, ktoré za to stoja. Pred necelým rokom sa rozhodli, že sa iba za rožky dostanú do Estónska, čo sa im aj skoro podarilo. Prešli takto 1000 kilometrov a dokázali, že na cestovanie nepotrebujete peniaze, stačí iba odhodlanie.
Prednedávnom prijali novú výzvu od Excelentu. Ten im nabalil plechovky piva a poslal ich do stredoslovenských miest, kde museli splniť rôzne zaujímavé úlohy. To, či sa im to podarilo, už uvidíte v nasledujúcom videu.
Stredné Slovensko už majú chalani za sebou, teraz sa už však sústredia na východ. V tom im však musíš pomôcť aj ty. Ktoré ďalšie úlohy by mali podľa teba splniť? Navrhni a napíš tú svoju do komentára pod videom priamo na YouTube.
Slovák nám popísal, ako takmer prišiel o peniaze. Ak sa chystáte cestovať, vieme, na čo si dať pozor
Práca, ktorá vás kedysi bavila, vás dnes ničí: Expertka vysvetlila, prečo sa vyhorenie začína nenápadne a pomaly
100-krát ju bodla, potom dieťa vyrezala z maternice. Beštiu odsúdili, pobyt v cele smrti označuje za hotel
Zločinec, kvôli ktorému vznikol štokholmský syndróm. Milovali ho ženy aj rukojemníci, z väzenia ušiel 17-krát
Boli sme na kúpalisku za 12 €: Plavecký bazén zatarasili ležadlom, nafukovacia atrakcia ležala v tráve
Lieky si v nočnej hodine v lekárni nekúpite: Video Kobielskeho nahnevalo Slovákov, BSK aj Dr. Max reagujú
Odborník na maloobchod: Vlna prepúšťania a zatvárania obchodov porastie, Slovensko zaplavujú diskonty












Nahlásiť chybu v článku